Культура
За співпрацю Рафаелем Серраєтом. Звукорежисер Володимир Пунько став першим українцем, який отримав латиноамериканське Ґреммі
Звукорежисер Володимир Пунько став першим українцем, який отримав латиноамериканське Ґреммі за співпрацю з іспанським гітаристом Рафаелем Серраєтом над платівкою Y El Canto de Todas. Над альбомом працювали у Льовові.
26 травня, 11:19