Дніпро
На Дніпропетровщині завдяки донорам крові за рік вдалося врятувати майже 20 тисяч людей
Минулого 2021 року мешканці Дніпропетровської області здали 23 тисячі літрів крові. Це допомогло врятувати майже 20 тисяч людей.
11 січня 2022, 16:12