Політика
«Я ж не лох». Коболєв опублікував емоційний пост про Північний потік-2 і відносини з США
Ексглава Нафтогазу України Андрій Коболєв емоційно прокоментував свій виступ на ICTV, де обговорювалися питання Північного потоку-2, а також відносини між Україною і США.
8 червня 2021, 17:49