Погляди
«Все, що пробують виробляти державні структури, — це погано». Чому націоналізація вб'є Fire Point, — Коболєв
Менеджмент Fire Point або звільниться, або через тиждень-місяць поїде в СІЗО
30 квітня, 23:44