Стали відомі учасники фіналу Ліги чемпіонів у Києві

2 травня 2018, 23:59

Англійський Ліверпуль став другим фіналістом Ліги чемпіонів сезону-2017/18, в півфінальному протистоянні за сумою двох матчів обігравши Рому з рахунком 7:6.

Після виїзної поразки з рахунком 2:5 Ромі потрібно було забивати щонайменше тричі для проходу в фінал, але поєдинок для римлян почався не дуже вдало - вже на дев'ятій хвилині Садіо Мане реалізував вихід один на один з Аліссоном і вивів Ліверпуль вперед.

Рома відігралася через шість хвилин завдяки автоголу Джеймса Мілнера - Деян Ловрен, вибиваючи м'яч зі штрафної, просто влучив в голову своєму партнеру по команді, після чого ігровий снаряд зрикошетив у ворота.

Минуло ще 10 хвилин - і Ліверпуль знову вийшов вперед. Подача кутового біля воріт Роми завершилася рикошетом від Джеко, після чого Вейналдум головою відправив м'яч у сітку.

У другому таймі Рома більше володіла ініціативою і наполегливо атакувала ворота Каріуса. Другий гол римлян прийшов досить швидко - Едін Джеко підкараулив рикошет на куті воротарського після сейву Каріуса і відправив м'яч вже в порожні ворота. Перед цим ще був спірний момент з падінням Джеко в штрафний Ліверпуля після контакту з Каріусом, але боковий арбітр миттю раніше зафіксував неоднозначний офсайд.

Ліверпуль намагався заспокоїти і засушити гру, але нервування в кінцівці гри все одно уникнути не зміг. На 86-й хвилині Наінгголан дальнім ударом вперше в матчі вивів Рому вперед, а вже в компенсований час все той же Раджа реалізував пенальті після гри рукою Клавана у власному штрафному. Відразу після четвертого гола Роми головний арбітр матчу Дамір Скоміна дав фінальний свисток.

4:2 на користь Роми в другому матчі, але загальна перемога з рахунком 7:6 за Ліверпулем - мерсисайдці 26 травня в Києві зіграють у фіналі Ліги чемпіонів проти Реала. Ліверпуль вийшов у фінал головного єврокубка вперше з 2007 року.

Рома - Ліверпуль 4:2 (перший матч - 2:5)
Голи: Мілнер, 15 (у свої ворота), Джеко, 52, Наінгголан, 86, 90+4 (з пенальті) - Мане, 9, Вейналдум, 26.

Рома: Аліссон - Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов - Пеллегріні (Ундер, 53), Де Россі (Гоналон, 69) - Шик, Наінгголан, Ель-Шаараві (Антонуччі, 75) - Джеко

Ліверпуль: Каріус - Александр-Арнольд (Клайн, 90+2), Ловрен, Ван Дейк, Робертсон - Мілнер, Хендерсон, Вейналдум - Салах, Фірміно (Соланке, 87), Мане (Клаван, 83).

Попередження: Флоренці, Манолас - Ловрен, Робертсон.

Нагадаємо, мадридський Реал став першим фіналістом Ліги чемпіонів, в півфіналі за сумою двох матчів з рахунком 4:3 обігравши Баварію.