Екологічна ситуація в Армянську

Екологічна ситуація в Армянську

Новое Время зібрало всі новини про ситуацію в Армянську. Жителі цього міста в окупованому Криму в кінці серпня стали скаржитися на дивну іржу, яка покрила буквально все. Як виявилося, це викиди з заводу Кримський Титан. Спочатку так звана влада заспокоювала: мовляв, ситуація перебуває під контролем і здоров'ю людей нічого не загрожує. Однак минуло зовсім небагато часу і Кримський титан зупинили, а з Армянська евакуювали дітей.

Українські прикордонники зафіксували токсичне забруднення повітря в Херсонській області на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом. Кільком прикордонникам навіть стало зле. Більш того, в Херсонську обласну лікарню госпіталізували 15 дітей з підозрою на отруєння хімічними викидами заводу Кримський титан. Влада Херсона не виключили, що з міста доведеться евакуювати всіх дітей.

Українська військова розвідка вважає, що причиною хімічних викидів у районі Армянська могло стати потрапляння снарядів у технологічні ємності промислового підприємства під час навчань російських військових. Президент України Петро Порошенко також озвучив цю версію.

Є й інші версії. Наприклад, що це пов'язано з використанням солоної води в технологічному процесі на заводі Кримський титан.

Армянськ розташований на півночі Криму, на Перекопському перешийку, який з'єднує півострів з континентом. За даним окупаційної влади за 2018 рік, в місті проживає 21 тис. 754 людини.

Слідкуйте у нас за всіма останніми новинами про те, що відбувається в Армянську.