Прозорий натяк  - фото

Прозорий натяк

22 березня 2018, 15:29

Сьогодні дизайнери відмовляються від натурального хутра, але водночас активно використовують один із найнебезпечніших для планети матеріалів — пластик. У чому ж справа?

Сьогодні дизайнери відмовляються від натурального хутра, але водночас активно використовують один із найнебезпечніших для планети матеріалів — пластик.

У чому ж річ?

Відео дня

П рагнення до екологічності і практичності набирає обертів. Піклуючись про навколишнє середовище, багато марок вже використовують принцип переробки матеріалів. Ще в 2002 році Dsquared 2 представив колекцію Recycled. На показі моделі йшли подіумом зі сміттєвими пакетами в руках, а весь одяг був зроблений з переробленого пластику. Добре освоївши принцип ресайклінгу, дизайнери вирішили використовувати прозорий вініл як повноцінний одяг. У минулому сезоні Раф Сімонс у своїй дебютній колекції для Calvin Klein запакував пальто і шуби в поліетиленові чохли, не тільки надавши речам нового звучання, але і зробивши їх більш утилітарними. У цьому сезоні дизайнери пропонують носити прозорі речі як окремо, так і упакованими в пластик. Хочеться вірити в те, що всі речі виготовлені з перероблених матеріалів і мас-маркет не підхопить цей тренд, так як поліетилену в океані скоро стане більше, ніж риби, а замість порятунку планети ми отримаємо екологічну катастрофу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X