"Де мрієте побувати?"  - фото

"Де мрієте побувати?"

31 травня 2018, 13:03

Напередодні літніх відпусток НВ розпитав захоплених мандрівників

Напередодні літніх відпусток НВ розпитав захоплених мандрівників, у які міста і країни вони хотіли б з'їздити

Найбільше хотілося б потрапити до Малайзії. У такі місця, де дика природа, нетрі, змії, різні небачені тварини.

Реклама

На другому місці у мене Австралія. Адже це інша півкуля, інша культура і знову ж захоплююча природа.

І, звісно, Японія. Це зовсім інша культура. Адже якщо Австралія нам ще зрозуміла, то Японія зовсім інша. Я б дуже хотів подивитися, як живуть японці. Але тільки не в Токіо — там робити нічого, а там, де гори, села, тисячолітня культура, старих їхніх послухати. Японці — це ж велика нація.

Ігор Абрамович,
арт-дилер

Хотів би проїхати на велосипеді Новою Зеландією із півночі на південь. Із можливістю відвідування гір. Адже ця країна знаходиться у тій частині світу, про яку ми мало що знаємо. До того ж кажуть, що це дійсно унікальна країна.

А ще залишається Південна Америка, куди я не їздив. У будь-якому з варіантів: від джунглів до гір.

Сергій Гайдай,

політтехнолог, директор зі стратегічного планування агентства Гайдай.Ком

Впродовж останнього десятиріччя я більше цікавився різними країнами Європи. І не тільки містами. Я досліджував різну Європу, а тепер хотів би побачити Грузію. Я там ніколи не був. До того ж мене більше цікавить провінція, околиці Грузії, знову ж гори.

Тарас Прохасько,
письменник

Оскільки я сприймаю життя через їжу і продукти, мрію відвідати Гренландію. Там, звісно, немає таких приголомшливих овочів, як у Провансі, але морепродукти, виловлені в холодній воді, відрізняються чудовим смаком — їм не потрібні ніякі спеції або соуси. Ось така літня мрія.

Юрій Колесник,
власник мережі ресторанів Файна Фамілія, La Veranda Kyiv,
La Veranda Praha, Babiččina zahrada

Торік здійснилася одна моя давня мрія — я побував у Австралії. І хоча це був робочий візит, я знайшов час, щоб трохи помандрувати країною і відпочити.

А тепер я хотів би побувати у Новій Зеландії. По-перше, мені дуже подобаються тамтешні краєвиди. По-друге — фільм Володар перснів, де ці самі ландшафти і знімалися. Це викликає ще більше бажання побувати в цій країні.

Володимир В'ятрович,
директор Українського інституту національної пам'яті

Мрію побувати в Перу. Мене ще з дитинства цікавили різноманітні стародавні цивілізації, зокрема — майя та ацтеки. Тому досі збереглося відчуття, що ті місця — це щось цікаве, таємниче і майже з іншої планети. До того ж мої знайомі, які повернулися з Перу, були під величезним враженням.

Ще я хотів би особисто побачити Японію. Це теж зовсім інший світ. А за словами знайомих, це дуже закрита країна. І якщо в будь-якій країні зазвичай ти почуваєшся нормально в ролі іноземця, то в Японії до європейців поширене ставлення радше стримано негативне. Але все одно цікаво.

Володимир Тихий,
кінорежисер

Як не дивно, але я хочу зануритися в таку європейську провінцію-провінцію. Маленькі міста з якимись культурними особливостями, куди не так легко дістатися. Тому що в усі туристичні міста, в які порівняно легко дістатися, ми вже їздили. А тепер є бажання побувати в таких важкодоступних місцях.

Якраз зараз ми обдумуємо таку сімейну подорож. Хочемо скласти такий маршрут і проїхати закутками Європи. Найімовірніше, це буде Німеччина, Франція і скандинавські країни. Наприклад, хочеться дістатися до міста Кассель (Німеччина).

Павло Гудімов,
арт-менеджер, музикант,
засновник галереї Я Дизайн

Може, це прозвучить трохи снобістськи, але оскільки у мене за плечима півсотні відвіданих країн, я втратив певний інтерес бувати закордоном. І зараз дуже захоплений відкриттям для себе України. Навіть теку собі завів — Цікаві міста Київщини.

Ось, наприклад, три останніх міста, які мене просто вразили: Полтава, Луцьк, Тернопіль. Обожнюю такі, в яких є пішохідні зони. У моєму розумінні це міста, комфортні для життя. Так от, у цих трьох такі зони приголомшливі.

Ще одним приємним відкриттям для мене стали невеликі міста Західної України. Якщо зняти в центрі такого районного містечка щось на відео і комусь показати, то вирішать, що це взагалі знято десь в італійських містечках, а не в Україні.

Олег Рибачук,
голова громадської організації Центр UA

У Європі вважається, що час і гроші на подорожі з'являються тільки на старість. І я дуже сподіваюся, що у мене буде так само, і я побачу піраміди майя, відвідаю норвезькі фіорди і побуваю на Північному полюсі.

Якщо ж говорити про більш приземлені подорожі, то моє велике кохання — це Нідерланди. До того ж не велосипедно-туристична штовханина Амстердама, а справжня, патріархальна Голландія. З її божевільною, але м'якою погодою, доброзичливими сусідами і неймовірною інтеграцією в живу природу.

Ельдар Нагорний,
директор із розвитку IT-аутсорс компанії QArea,
засновник Школи маркетингу SMS

Мені подобається їздити слідами минулих цивілізацій. Іноді це дуже несподівані відкриття. Наприклад, чудові занедбані лікійські міста на узбережжі Туреччини, а на YouTube немає жодного документального фільму про Лікію, в текстах — скупі уривки.

Дуже хочу побувати в Перу і подивитися на неймовірні споруди, які одні історики відносять до цивілізації інків, а інші вважають, що це очевидні свідчення високорозвиненої протоцивілізації.

Влад Фісун,
креативний директор Atlas Weekend,
ведучий Радіо Аристократи, діджей

Я б дуже хотів відпочивати у звільненому Севастополі і виконувати замовлення з оформлення гей-парадів. Коли там не буде російського флоту, ціни на нерухомість впадуть, то я там оселюся. Оскільки там більше робити нічого, туди приїде купа народу проводити гей-паради. Ось тому і доведеться виконувати замовлення щодо їх оформлення.

А якщо серйозно, то нарешті я літо проведу на дачі — на київських Осокорках на березі Дніпра.

Олег Тістол,
художник

Діліться матеріалом




Радіо NV