Бути простіше - фото

Бути простіше

22 березня 2018, 17:10

Лаконічність і багатофункціональність — новий beauty-тренд 2018 року, який стрімко набирає обертів

Лаконічність і багатофункціональність — новий beauty-тренд 2018 року, який стрімко набирає обертів. І ось чому

Тренд на спрощення життя набирає обертів, beauty-індустрія підхопила тенденцію, і, можливо, скоро ми зовсім забудемо про багаторівневі системи очищення і всілякі сироватки, креми й захисні засоби для обличчя. Складним ритуалам із догляду вже протистоять багатоцільові продукти нового формату. Вчені обіцяють, що потік технологічно просунутих засобів, які поєднують у собі одразу кілька функцій, невдовзі зросте в рази. Чому? Відповідь проста: божевільний темп життя вимагає наявності й певного пулу експрес-засобів. Саме тих, які здатні швидко вирішити кілька beauty-проблем, заощадивши час і забезпечивши бездоганний результат. Це і призвело до появи багатофункціональних засобів, зручних у використанні. Два в одному, три в одному — всеосяжні продукти присутні сьогодні в кожному з напрямків.

Відео дня

На полиці сучасної дівчини зараз уже рідко зустрінеш арсенал для очищення, що складається з молочка для зняття макіяжу, гелю для вмивання і лосьйону. Сьогодні є маса засобів, які містять м'які компоненти, що дозволяють в один прийом видалити косметику і підготувати шкіру для догляду (засіб для зняття макіяжу PAYOT Huile Fondante, засіб для зняття макіяжу Estee Lauder Perfectly Clean 3 в 1). Ще один поліфункціональний засіб, нещодавно опублікований, — це нічні креми-маски, які не вимагають змивання. Уже немає потреби наносити маску, чекати 20 хвилин, потім змивати її і наносити крем. Склад продукту більш насичений і активний, тому просто використовуйте його замість нічного крему кілька разів на тиждень (зволожувальна нічна крем-маска Givenchy, нічна антивікова маска Le Lift Chanel).

Дедалі затребуванішими стають бустери — сироватки, які не вимагають самостійного нанесення, а додаються у ваші звичні засоби з догляду, вирішуючи певні проблеми (сироватка для сяйва шкіри Dior Glow Booster).

Засоби для макіяжу теж не відстають від тренду "два в одному": сьогодні дедалі частіше місце в косметичці економлять рум'яна-блиск для губ (Kiss & Blush, Yves Saint Laurent; Cheek & Lip Glow, Dior) і нейтрального кольору помада, що використовується як за призначенням, або як тіні для повік.

І все це з однією метою — спростити наше життя і нагадати, що краще витрачати свій час на щось цікаве, ніж проводити його перед дзеркалом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X