Къырымда яша! — Живи в Криму!
Не треба думати, що якби півострів залишили всі лояльні до України громадяни, Україна б від цього виграла. Маючи в Криму абсолютно лояльне населення, кремлівські пропагандисти легко б сконструювали ілюзію бажання «кримського народу» жити в Росії