Росіяни загнали себе у пастку. Їм від цього боляче
Мир в Україні не настане вже завтра, але ми рухаємося вперед, і я відчуваю стриманий оптимізм. Такою була моя відповідь у Давосі на вступне запитання модератора панельної дискусії «Шлях до миру в Україні: силою чи згодою?»