Вибуховий гумор КДБ

27 вересня 2017, 13:21
9727
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Вибуховий гумор КДБ - фото
Так, вони роблять це на свята: вірус на день Конституції, диверсія на день народження. Ось такий у них гебешний гумор

Парадокс. Україна воює з Росією. Громадяни України щиро вважають Путіна персонажем відомої пісні. Але як тільки Путін здійснює диверсію на території України, мета якої не примарний підрив обороноздатності і не удар по економіці України, а банальна паніка і політична турбулентність, відразу починають допомагати в цьому самому Путіну.

Жарти з приводу феєрверку і масова істерія навколо поганої організації безпеки (хтось із тих, що звинувачують, бував саме на цих складах і знав, який саме там рівень безпеки?) недоречні. А головне – їх і просить від вас Путін. І вся його КГБшна кліка. Це їх мета. Вони натискають кнопочку, а наше суспільство реагує, як відома собачка Павлова.

І вони будуть це робити до тих пір, поки ми будемо реагувати так, як їм треба.

Отже, вони роблять це на свята: вірус на день Конституції, диверсія на день народження. Ось такий у них гебешний гумор. І зараз вони передавали вітання Порошенку. Просто вирішили зіпсувати свято конкретній людині. Що, до речі, дуже розумно з точки зору психологічного протистояння, коли ти намагаєшся заморити противника, не даєш йому розслабитися. Але й жарт. Можна уявити, як вони гигикають, попиваючи віскі в своїх кабінетах. Почуття гумору Босота з підворіття, що отримала заповітну скориночку. Але у людей, які йдуть у них на поводу, начебто інший рівень культури?

І навіть якщо ви не любите Порошенка, то немає причин допомагати Путіну в його війні проти України

Отже, наш ворог сильніший за нас. Немає нікого в світі кращого за них в умінні вбити когось або підірвати щось. І вони готувалися до цього 20 років. Тому закономірно, що у них виходить. І закономірно, що доклавши певних зусиль, вони можуть зробити те, що хочуть, навіть якщо ми дуже намагаємося їм перешкодити. Це як з реальним військовим зіткненням. Якби вони захотіли, вони б нас перемогли. Просто зараз це буде їм дуже дорого коштувати. І вони не йдуть прямою війною. Вони йдуть до вас в голови. Всіма цими диверсіями, вони ціляться не в склад з боєприпасами, які не встигли утилізувати, а в голови обивателів, до яких не завжди можна достукатися через газету «Вести».

Вони робили цю штуку в Грузії, тепер роблять її з нами. У Грузії в результаті вибрали популістів. І реформи, які збільшили ВВП країни в 3 рази за 10 років, закінчилися. У нас в реформах немає такого успіху, але й відкат може бути вражаючим.

І навіть якщо ви не любите Порошенка, то немає причин допомагати Путіну в його війні проти України. Це не розумно, кінець кінцем.

Опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Новое Время запрошує на лекції наших відомих колумністів Діалоги про майбутнє. Детальна програма тут

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Телеграм НВ

Підпишіться на наш канал у Телеграм. Там ми публікуємо термінові новини та найцікавіші історії дня України та світу.

Підписатися

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Геополітика

Вчора, 14:47

thumb img
Постріл в ногу всій країні. Подробиці скандальної заяви Луценка про список недоторканних від посла США
Політика

Вчора, 10:17

thumb img
Зеленський пояснив, які допускає компроміси по Криму та Донбасу
Люди

Вчора, 20:35

thumb img
Жаліти себе - дороге задоволення. НВ в гостях у знаменитого винороба Роберта Гулієва