Велика геополітична гра

12 червня 2018, 12:01
4611
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Оцінюючи саміт G7 у Квебеці, треба пам’ятати, що є речі стратегічні, а є тактичні

Так, між представниками західного світу є розбіжності. Та переконаний, що оцінювати ситуацію треба стримано і з розумінням того, чому так відбувається. Кілька моментів:

  1. Все сказане в рамках саміту Великої сімки щодо України залишається незмінним: сумнівів у тому, що держави G7 підтримують суверенітет нашої держави – немає.
  2. Тактика дій США – це велика гра. Тому на цьому фоні розміреність Європи явно контрастує із темпераментом нинішньої політики Сполучених Штатів.
  3. Саміт G7 показав, що між Європою і США є розбіжності, які стосуються суті існування світового порядку. США – це бізнес-модель, Європа – політична модель.

    Сумнівів у тому, що держави G7 підтримують суверенітет нашої держави – немаєУ країнах західного світу зараз відбуваються процеси, які б я назвав національною консервацією, або визначенням власної ідеології. Кожен учасник Великої сімки шукає себе у новому світі.
  4. І на Європу, і на США впливає незавершеність дій та рішень щодо агресивної політики Росії. Це одна із причин того, що вони конфліктують між собою в оцінках ситуації.

А загалом, оцінюючи саміт у Квебеці, треба також пам’ятати, що є речі стратегічні, а є тактичні. Тактичним на сьогодні вважаю переговорний процес із Північною Кореєю, який вимагає оперативних і злагоджених дій з боку США та союзників. Відтак, наразі закликаю до стриманості в оцінці ситуації про серйозний розкол у західному світі.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

 

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 13:52

article_img
Не на курсах. В Україні можуть змінити порядок отримання водійського посвідчення
Події

Сьогодні, 09:01

article_img
Від готелів до заводів: у Коломойського є бізнес-імперія в США
LIFE

Сьогодні, 14:05

article_img
Афіша 19 січня. П'ять місць, де відсвяткувати Водохреща в Києві