Бідні українці. Про що свідчать протести проти дорогого бензину

11 жовтня 2018, 12:13

Кажуть, водії в Києві протестують проти високих цін на бензин

А ще кажуть, що в країні «зубожіння». А тим часом у купи народу, серед яких багато, судячи з усього, і середньої школи не закінчили, є автомобілі. І вони протестують. Критичного мислення у людей немає, а от автомобілі у них є. І вони проти високих цін на бензин.

Відео дня

Ціни на нафту за останній рік зросли з $40 за барель до $85. У підсумку зросли ціни на бензин. Все логічно. У чому сенс протестувати? Які вимоги висувати? І чому в Києві? Може одразу їхати в Нью-Йорк, на Волл-стріт? І вимагати від трейдерів знизити ціни? Або пікетувати засідання ОПЕК, де ці шейхи і росіяни домовляються про зниження видобутку? А може, одразу на Красну площу, в Москву?

Чи протестувальники хочуть, щоб держава оплатила їм бензин? Адже газ дотує для населення, ціна вдвічі нижча від ринкової. Можливо, вони хочуть так само з бензином? Адже є український бензин, ми ж добуваємо українську нафту. Чому українська нафта має обходитися простим українцям за ринковими цінами, які встановлюють десь у Нью-Йорку чи Сінгапурі. Це не справедливо. Адже зарплати у нас не сінгапурські, а ціни на нафту сінгапурські. Ймовірно, протестувальники хочуть, щоб простим українцям заливали в баки дешевий бензин, а бізнес нехай купує дорогий. Нехай імпортний бензин купує. А простим українцям вистачить рідного, українського. До речі, не вистачить, але це дрібниці. Нехай держава забезпечить дешевий бензин. І як вона це зробить, протестувальників не хвилює. Це не їхні проблеми. От у Кувейті бензин дешевий, а чому в Україні дорогий.

Критичного мислення у людей немає, а от автомобілі у них є

До речі, найдешевший бензин у світі в Венесуелі. Там уряд думає про населення. І нехай там інфляція 10 млн відсотків на рік, але зате бензин дешевий. Там за $100 можна скоро буде танкер заправити. От видно, що уряд думає про людей.

Що таке протест за дешевий бензин? Це інфантилізм чистої води. Коли люди просто хочуть, щоб їм дали щось на шару. І їх не хвилює, чи можливо це. Їм не подобається об'єктивний процес. Люди не готові його приймати. Вони хочуть простого рішення. І думають, що їм зобов'язані щось дати. І ці люди готові проголосувати за політиків, які пообіцяють їм просте рішення. Потім цих обіцянок ніхто не виконає. Просто тому, що чудес не буває. А люди будуть звинувачувати політиків, які їм збрехали. Але хто винен, що люди вірять у казки? Хто винен, що люди не думають? І якщо політики хочуть отримати голоси виборців, а виборці хочуть, щоб їм збрехали, то політикам нічого не залишається, крім того, як збрехати.

І показово, що протестують в основному євробляхери. Люди, які не платять податків і думають, що вони найрозумніші, коли кидають інших. Адже держава дозволила їм організувати схему і завести автомобілі, не сплативши податків. І дозволяє їм їздити на таких номерах, злякавшись натовпу, що прийшов під парламент. То нехай тепер держава ще й доплатить їм за бензин. Адже державі не шкода. Ось так заохочення однієї схеми призводить до формування наступної. А платники податків продовжують за це платити. А потім платники податків дадуть євробляхеру дешевий кредит, адже йому треба організувати свій бізнес і годувати сім'ю. І машину заправляти. А потім платники податків пробачать євробляхеру його кредит, адже з такими цінами на бензин його бізнес не прибутковий і він не може дозволити собі гасити кредит. А потім... Є ще багато потім у системі, якою править популізм і інфантилізм.

Отже, зважаючи на затори в Києві, бензин в Україні і так занадто дорогий. Зубожіння таке зубожіння.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X