Суспільство хворих людей

26 березня 2018, 13:24
2154
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Для мене історія з Надією Савченко – всього лише природний хід процесів, не більше

Зазвичай я намагаюся писати про політиків тільки тоді, коли представники цієї професії в своїх маразматичних рішеннях влазять на територію бізнесу, наповнюючи її і без того складний ландшафт власними миазмами божевілля. Але у випадку з Надією Савченко вирішив зробити виняток.

В офіційному прес-релізі Міністерства соціальної політики, який був опублікований рік тому до Всесвітнього дня здоров'я, написано, що згідно зі статистикою, в Україні 1,2 млн осіб (понад 3% всього населення) страждає на психічні розлади. І цей показник з кожним роком зростає.

Багато років поспіль Україна посідає перше місце за кількістю психічних розладів в Європі – майже 2 млн українців щороку стають пацієнтами психіатричних лікарень. Від різних нервових розладів страждає кожен третій українець.

Від різних нервових розладів страждає кожен третій українець

І це наштовхує на думку, що нас усіх оточує величезна кількість абсолютно божевільних людей, які беруть участь у всіх аспектах нашого, взагалі-то, досить непростого життя. Психи всюди – на дорогах, в офісах, в кінотеатрах і ресторанах, в поїздах і літаках. Кількість хворих на всю голову людей перевищує всі допустимі суспільні норми, і це позначається на нашій внутрішній політиці, бізнесі та громадському житті.

Хтось періодично піднімає тему про легалізацію продажу зброї. Якщо це станеться – жителі нашої країни просто перестріляють одне одного. Хвора третина перестріляє здорові дві третини, а потім і один одного. Більш того, якщо кожному дати просто по пластмасовому пістолету, який стріляє водою – в країні все одно різко зросте рівень насильства і вбивств.

Ми живемо в суспільстві абсолютно хворих людей, які відрізняються від нормальних саме тим, що їх психічна неадекватність – це не тимчасовий стан, а постійне. Тому для мене історія з Надією Савченко – всього лише природний хід процесів, не більше. Будьте обережнішими, бережіть себе.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Політика

Вчора, 11:22

thumb img
Повернення Криму після виборів, і Ляшко, який увірвався на засідання Кабміну. Топ-5 цитат тижня
Політика

Вчора, 10:17

thumb img
Перший указ. Відомі українці розповіли, що б вони зробили на президентському посту
Авто

Сьогодні, 07:02

thumb img
Самурай-хіпстер. Тест-драйв Honda HR-V