Оплакувати можна, протестувати не можна

29 березня 2018, 04:03
12518
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Використовуючи трагедію в Кемерові, Путін лише підсилює істеричну антизахідну і, природно, антиукраїнську пропаганду

Свою стратегію боротьби з Заходом Путін розробив ще в середині лютого 2018 року, на два тижні зникнувши з публічного поля після воєнної катастрофи в Сирії.

Вирішальним кроком цієї стратегії став напад із використанням хімічної зброї на Великобританію.

Путін практично свідомо залишив сліди, що так і волають: «Це зробив я. Це зробив Кремль». Незважаючи на типове заперечення в бік Заходу, своїй внутрішній аудиторії він підморгує: «Дивіться, так буде з кожним зрадником».

Путін свідомо спровокував загострення відносин із Заходом. Проблема в тому, що грандіозна програма "русского мира", яку російський президент оголосив навесні-влітку 2014 року, провалилася. Перш за все, в Україні, де запланована Новоросія обернулася недогризком бандитської Лугандоніі.

Путін свідомо спровокував загострення відносин із Заходом

Щоб відвернути увагу, Путін тричі переможно вводив війська в Сирію, де перше реальне зіткнення обернулося ганьбою, якою і сьогодні намагаються приховати офіційні ЗМІ.

Трошки подумавши, він зрозумів, що ніяких славних перемог суспільству він більше запропонувати не може. І відступати теж не може, навіть незважаючи на всілякі компромісні речі, які зараз обговорюють стосовно Донбасу.

Путін не може на це піти, тому що суспільна думка сприйме це як поразку. А він же грає на хвилі імперської величі.

Тому тактика Путіна - максимально загострити відносини з Заходом і створити в Росії атмосферу обложеної фортеці, яка весь час перебуває на межі війни. На межі, але не у стані війни.

Путін розуміє, що за будь-якого серйозного зіткнення він зазнає поразки. А так, усе як за Оруеллом: вічна війна зі злісним і жорстоким ворогом.

Усе це Путін і продаватиме російському населенню. Адже це єдина можливість утриматися на чолі Росії. Путін чудово розуміє, що втрата влади - значить втрата життя.

Не думаю, що протести в Кемерові можуть змінити перебіг подій. Адже влада чітко сказала населенню: сумувати можна, протестувати не можна.

Пропаганда говорить: який підступний, безжальний і безсердечний Захід. У нас такі серйозні переживання, а він завдає удару з висланням дипломатів.

Використовуючи трагедію в Кемерові, Путін лише підсилює істеричну антизахідну і, природно, антиукраїнську пропаганду. Адже що у Кемерові, що у Великобританії, пропаганда виявила вже масу українських слідів.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Подкасти Радіо НВ

Пропустили улюблену передачу? Не дослухали інтерв'ю? Хочете переслухати радіошоу з архіву?

Підпишіться на подкасти Радіо НВ на Soundcloud.
Слухайте та поширюйте!

Слухати подкасти

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Інновації

Вчора, 20:00

thumb img
Куди ви пхаєтесь. Білл Гейтс закликав забути про космос і розв'язати 10 глобальних проблем планети Земля
Країни

Вчора, 20:43

thumb img
Шахрайство на $1,77 млрд. У Лондоні затримали ювеліра, який входив до сотні найбагатших людей Індії
Наукпоп

Вчора, 23:41

thumb img
Коли в Україні переводять годинники на літній час в 2019 році