Росія перемагає на всіх фронтах

13 червня 2018, 16:13
15842
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Уявіть, що я – Путін. У нього, на мій погляд, зараз – справжнє свято: весь світ – біля його ніг.

Цей Римський імператор із двоголовими орлами приймає у себе ЧС з футболу. До нього їдуть піддані з усіх провінцій цього незрозумілого світу, який біля його ніг. До російського фюрера, який чинить все, що хоче, приїжджають дорогі гості з цивілізованих країн.

І сидить такий Путін: "Я сфальсифікував Олімпіаду в Сочі – і це доведено: винна держава. Я купив ЧС з футболу: просто дав грошей, щоб до мене приїхали з усього світу, щоб я їм махав рукою з трибуни Лужників. Я напав на дві країни (а якщо рахувати Грузію – на три): Україну і Сирію. У XXI столітті я анексував територію в центрі Європи, також порушив 9 міжнародних договорів. Я веду війну, я збиваю цивільні літаки як якийсь Каддафі (300 осіб на борту, більшість – європейці). І ви все це зносите – їдете до мене виступати. Знаєте, це нагадує, як перед імператором раби розігрують ігрища. Я дуже задоволений. Ви – дивовижні лохи. Я на цьому автовокзалі – головний наперсточник, а ви все приходите до мене і граєте. А я вам і по обличчю, і копняка, і плюю на вас, вбиваю ваших близьких, а ви все йдете і знову граєте в мої наперстки. Це дивовижне відчуття безкарності й пропащого, нікчемного світу. Я – Путін, я маю рацію, а ви, Захід, просто м'якотілі. От гейропа, як я вас собі й уявляв: м'якотілі люди, які, щойно я клацну пальцями все "з'їдять". Я – король світу. Розумієте? Президент США каже: "Давайте все пробачимо, і повернемо Росію до Великої вісімки, до пристойних людей". Президент Франції каже: "Давайте торгувати, любити одне одного, ось у нас є сир". Німеччина каже: "Ми засуджуємо війну: ви збили Боїнг, ви – погані люди. Але нам потрібен газ. Любий Чикатило, допоможи нам. Прекрасний маніяк, нічого страшного, що ти їси людей. Бокасса теж їв людей, але у нього не було стільки нафти і газу: тож наберемося терпіння, нічого страшного".

Це дивовижне відчуття безкарності й пропащого, нікчемного світу Недолугий, м'якотілий, безхарактерний Захід. І як Путін, я – просто в повному захваті, маючи справу з такими лохами. "На дурака не нужен нож: ему покажешь медный грош – и делай с ним, что хошь!". І ось я, Путін, роблю зі світом, що хочу. І цей світ приїде до мене, і розповідатиме-писатиме, що у мене є чудового. У мене сотні політв'язнів: я морю голодом Сенцова і тримаю в тюрмі ще 70 українських політв'язнів. А ви все це терпите. Які права людини? Що ви там відстоюєте? Швидко, до мене на трибуну – і аплодувати мені. Олімпіаду в Сочі я поцупив? Так і з Чемпіонатом світу що-небудь придумаю. А ви все зноситимете – навіть якщо підтасую результати. Я просто вас за людей не вважаю: тому що в нашій зоні таких за людей не вважають. Я як Путін просто щасливий. Це свято душі. Коли ти робиш все, щоб тобі руки не подавали, – а до тебе повзуть, та ще й на колінах".

Росія на даний момент перемагає на всіх фронтах. Єдина країна, яка їй не здалася: Україна. Може, ще Литва та декілька інших європейських країн, які насправді знають, хто такі росіяни. А решта світу чекає грошиків: дайте грошей, газку. І роби що хочеш, Володимире Володимировичу, – заходь, бери.

Мені здається, щоб нинішній Захід хоч трохи увімкнув мізки, потрібно, щоб у кожної країни він анексував територію, щоб збив літак кожної країни – хоча, я думаю, навіть це не допоможе. Його Західні партнери знайдуть причини, щоб продовжувати з ним спілкуватися. І якщо говорити з позиції Путіна: "Ви такі гарні хлопці: ніжні люди, ліберальні та демократичні. З вами дуже приємно мати справу".

Детальніше у відеоблозі Айдера Муждабаева:

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

 

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 13:52

article_img
Не на курсах. В Україні можуть змінити порядок отримання водійського посвідчення
Події

Сьогодні, 09:01

article_img
Від готелів до заводів: у Коломойського є бізнес-імперія в США
LIFE

Сьогодні, 14:05

article_img
Афіша 19 січня. П'ять місць, де відсвяткувати Водохреща в Києві