Росія наближається до Гааги

25 травня 2018, 15:19
250
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Надважлива новина – це висновки міжнародної комісії про повну причетність Росії до трагедії МН-17. На цьому тлі активізувались розмови навколо політв’язнів

Всьому світові й так було очевидно, що боїнг було збито російським «Буком» та російськими військовими, а не шахтарями-трактористами-повстанцями. Тепер є заява та офіційні висновки.

Невипадково в ці дні активізувалися інформаційні гібридні атаки на українську владу, президента, використовуються всі шляхи для запуску фейків, дискредитації наших взаємин зі США та ЄС та зусиль влади зупинити ворога. Спостерігається ескалація на фронті.

Також загострилася ситуація зі заручниками та в інформаційному полі. Важливо пам’ятати, що в тюрмах РФ залишається більше 60 українців і кримських татар. І ми маємо звільнити всіх, не повторювати помилки 2016 року, коли ми могли за російських ГРУшників Єрофєєва й Александрова забрати більше в’язнів. Ми боролися саме за це, та інформаційні спецоперації і шантаж допомогли Кремлю: нам віддали тільки одну бранку, а не кількох.

Жодне прізвище не можна забути

Маємо боротися за всіх: як за героїв в російських тюрмах, так і за героїв на окупованих територіях Донбасу та Криму. Жодне прізвище не можна забути. Жодне.

І пам’ятаймо: Україна запропонувала РФ віддати 23 росіян аби забрати Сенцова, Кольченка, Карпюка, Клиха, Панова, Виговського, Гриба, – всіх.

Відповіді немає. Вже 2 місяці. Зате є багато хвиль у Facebook з вимогами до української влади: вимагаємо! зробіть! Давайте конкретні ідеї і пропозиції – що саме зробити, щоб трапилося диво та відкрилися двері російської тюрми.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Подкасти Радіо НВ

Пропустили улюблену передачу? Не дослухали інтерв'ю? Хочете переслухати радіошоу з архіву?

Підпишіться на подкасти Радіо НВ на Soundcloud.
Слухайте та поширюйте!

Слухати подкасти

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Політика

Вчора, 21:27

thumb img
Бойко і Королевська вирішили попрацювати у "штабі Порошенка": головне з інтерв'ю Вілкула
Картки

Сьогодні, 13:21

thumb img
Я хочу проголосувати на виборах, але буду не в Україні. Мені слід поквапитись?
Авто

Сьогодні, 15:28

thumb img
Він їздить! Найдешевший автомобіль світу надійшов у продаж в Індії