Сім ознак, що ваш шлюб приречений

1 вересня 2016, 21:37
Те, що бачить священик перед весіллям, не завжди обіцяє щасливий шлюб

«Священики, які проводять церемонію одруження – особливо ті, хто консультує пари перед весіллям – найчастіше можуть передбачити, наскільки щасливим буде їх спільне життя. І те, що вони бачать, не завжди обіцяє щасливий шлюб», - пише американська журналістка Керолін Леманн у колонці для The Huffington Post.

Відео дня

Автор перераховує сім ознак недовготривалого шлюбу, розказаних священиками, які одружили не одну пару.

1. Один з партнерів занадто критично ставиться до іншого

Ще при проведенні дошлюбних консультацій можна визначити партнера, який засуджує якісь звички або відмінні риси свого коханого/ної. Той, хто засуджує, вважає, що з часом зможе змінити свого партнера. А той, кого засуджують, сподівається, що з часом перший заспокоїться. Можливо, так воно і відбувається. Пари, які звертаються за допомогою, можуть впоратися з цією проблемою. Однак у цілому цей конфлікт є ознакою більш глибокої проблеми – небажання по-справжньому прийняти свого партнера і ставитися до нього з повагою. «Якщо ви хочете змінити когось, запитайте спочатку, чи дійсно він/вона цього хоче. Якщо ні, змиріться і не одружуйтесь», - підсумовує Мордехай Фінлі.

2. Люди вважають, що один без одного вони неповноцінні

Деякі люди живлять романтичні ілюзії, що партнер нібито «доповнює» їх. Думаючи про те, наскільки вони підходять один одному, людина забуває про негатив, який посилає і собі, і своєму партнерові. По суті, ви говорите собі, що є неповноцінним, що для щастя вам потрібна інша людина. Це накладає на вашого партнера величезну відповідальність. «Я вважаю, що це ознака сильної незрілості і відчуття власної небезпеки», - говорить Джудіт Джонсон. Якщо людина це не переростає, відносини, як правило, псуються: один з партнерів відчуває себе занадто обтяженим відповідальністю за благополуччя іншого.

Деякі люди живлять романтичні ілюзії, що партнер нібито «доповнює» їх

3. Один з партнерів не сприймає всерйоз іншого

«Одна наречена якось розповіла мені, що одного разу у неї з нареченим виникла перепалка, в кінці якої він сказав: «Ти думаєш, що знаєш все про мене, але це не так». (...) Я запитала, чи не поцікавилася вона, що він мав на увазі, на що та відповіла: «Ох, це в його дусі». Через рік вона завагітніла і дізналася, нарешті, що він хотів сказати. Виявилося, що він не хотів дітей і подав на розлучення», - розповідає Джей Пі Рейнольдс.

4. Відносини стоять на останньому місці

«Якщо робота, родичі або друзі є більш пріоритетними для вас, ніж відносини, - це ознака того, що щось пішло не так. Звичайно, якісь обставини вимагають від вас більшої уваги – хтось захворів, на роботі новий проект або другу потрібна допомога. Але якщо ваша увага до цих питань – швидше правило, ніж виняток з нього, час задуматися, що відбувається і чого ви уникаєте», - наполягає Джідда Вайлакіс.

5. В парі немає рівності

«У здорових відносинах обидва партнера залишаються собою і поважають думку один одного», - зазначає Джудіт Джонсон. Якщо один з партнерів вважає, що його думка має «виграти», що все повинно бути так, як хоче він, стосунки з часом стають все більш незбалансованими і гнітючими.

6. Комусь здається, що йому зобов'язані

«Під час ознайомчої бесіди одна наречена розповіла мені, що залишила на час свою кар'єру, щоб наречений міг піти вчитися на юриста. Я був вражений. «Так що він мені винен, і він мені влаштує весілля моєї мрії», - додала вона. Я запитав нареченого, чи не думає він, що «винен» щось своїй нареченій. На що він безпорадно подивився на мене і сказав: «Ні». Вона отримала весілля своєї мрії, але з часом вони розлучилися», - розповідає Джей Пі Рейнольдс.

7. Недолік емоційної й фізичної близькості

«Якщо немає емоційної чи фізичної близькості, значить, щось пішло не так. Якщо ваш найкращий друг не є вашим партнером, чому хтось отримує від вас більше? Якщо фізична близькість слабшає, це може бути ознакою нестачі спілкування або прихованої образи. Зрештою, ви сильно віддалитеся один від одного», - говорить Джідда Вайлакіс.

Переклад НВ

Повну версію колонки читайте на The Huffington Post

Більше точок зору тут

Показати ще новини
Радіо НВ
X