Шість найкращих фільмів 2017 року

1 липня 2017, 11:37
Автор: Джули Косин
Редактор Harper's Bazaar Джулі Косін вибрала шість кіноновинок, що стали найкращими з початку року

Геть (Get out)

Сценарій і режисура належать зірці фільму "Кей і Піл" Джордану Пілу. Цей фільм жахів чудово розкриває нутро білого лібералізму і концепції "пострасистської Америки", показуючи молодого чорношкірого, який усвідомлює невідому небезпеку від "добромисної" сім'ї своєї білої дівчини.

Відео дня

Сполучене королівство (A United Kingdom)

Це заїжджена, але все одно приємна романтична історія від режисера фільму Белль Аммі Асанте про принца Бечуаналенду і його білошкіру секретарку. Вони закохуються, незважаючи на опір сім'ї, апартеїд, що здається нездоланним, і гніт британського уряду.

Більше жінок-режисерів, будь ласкаа

У цьому світі я більше не відчуваю себе, як вдома (I don 't feel at home in this world anymore)

Жага вражень меланхолійної медсестри призводить до абсурдної, але веселої боротьби за виживання з різношерстою групою недосвідчених злочинців.

Як є (As You Are)

Несамовитий портрет юності в 90-і, наповнені невпевненістю в завтрашньому дні. Цей тихий фільм зачіпає і заборонену тему сексуальної напруги, коли троє друзів намагаються навпомацки розібратися в стосунках один з одним і несподіваним болісним дорослішанням.

Конг. Острови черепа (Kong: Skull island)

Джон Райлі несподівано перевтілився в солдата часів Другої світової війни, який провів на острові майже 30 років. Те, як його знаходить група зневірених дослідників, вносить елемент фальші в важку розповідь і дає урок всім блокбастерам: припиніть ставитися до себе надто серйозно.

Чудо-жінка (Wonder Woman)

Довелося досить довго чекати першого Супергеройського фільму, створеного режисером-жінкою. І Петті Дженкінс створила золотий проект, який б'є рекорди і розширює межі. Уникаючи чоловічого погляду на силу та ідеали, Дженкінс показала і переваги, і недоліки своєї героїні, запропонувавши нове визначення жінки-лідера для нового покоління. Це неідеальний фільм, але безумовно Чудо-жінка - крок в потрібному напряму. Тож більше жінок-режисерів, будь ласка.

Повну версію тексту читайте на Harper's Bazaar

Показати ще новини
Радіо NV
X