Путін загрався

5 вересня 2017, 16:49
4980
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Путін загрався - фото
Одна справа вислати американських дипломатів з РФ, інша – кинути виклик, погрожуючи кишеньковими терористами з ОРДЛО

Володимир Путін серйозно нервує. Криза на Донбасі, безумовно, негативно впливає на ситуацію в Україні. Але всі путінські плани і многоходовочки щодо окупованих районів Донецької та Луганської областей поки обернулися проти нього самого.

Ідея запхати терористичні республіки до складу України на умовах федералізації, змін до Конституції і проведення виборів з тріском провалилася. Утримання ОРДЛО обходиться в незначні $2 млрд щорічно, але ціна прайсу непомірно зросла - і в першу чергу через жорсткість санкцій.

План "повирішувати" все з Трампом також провалився, як і інші "геніальні" затії ВВП. Щодо озвученої загрози щодо того, що зброя з ОРДЛО потрапить в інші регіони. Цитую «Є ще один момент, на який варто звернути увагу: хто виношує такі ідеї. Це полягає в тому, що у самопроголошених республік досить зброї, в тому числі захопленої у протиборчої сторони - у націоналістичних батальйонів і так далі.

План "повирішувати" все з Трампом з тріском провалився, як і інші "геніальні" затії ВВП

І якщо американська зброя буде надходити в зону конфлікту, буде важко сказати, як будуть діяти проголошені республіки. Можливо, вони направлять наявну у них зброю в інші зони конфлікту, які чутливі для тих, хто створює проблеми для них». Розшифруємо путінський новояз. Де ці регіони? В першу чергу, це Сирія, враховуючи хто контролює Керченську протоку і теплі відносини з Туреччиною. Тобто ВВП натякає, що "стволи" з ОРДЛО можуть виплисти там.

Міркуємо далі. Відмітаємо Придністров'я як складне логістично. Залишається Північна Корея. У якої сухопутний кордон з РФ. І де це буде особливо боляче для американців. І куди російський гібридний "супермаркет" може поставити все, а особливо системи залпового вогню проти Південної Кореї.

Володимир Володимирович явно загрався. Трамп це поки ще не Рейган, але Путін вже точно не Брежнєв або Андропов, а нинішня Росія не рівня пізнього СРСР. Одна справа вислати американських дипломатів з РФ, інша - кинути виклик, погрожуючи кишеньковими терористами з ОРДЛО.

Опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Новое Время запрошує на лекції наших відомих колумністів Діалоги про майбутнє. Детальна програма тут

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Подкасти Радіо НВ

Пропустили улюблену передачу? Не дослухали інтерв'ю? Хочете переслухати радіошоу з архіву?

Підпишіться на подкасти Радіо НВ на Soundcloud.
Слухайте та поширюйте!

Слухати подкасти

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Фінанси

Вчора, 10:30

thumb img
Як приватний інвестор може купити ОВДП і скільки можна заробити на цих цінних паперах
Країни

Вчора, 20:43

thumb img
Шахрайство на $1,77 млрд. У Лондоні затримали ювеліра, який входив до сотні найбагатших людей Індії
Події

Вчора, 16:12

thumb img
Циркове лобі vs активісти. Як в Україні та світі відмовляються від цирків з тваринами