Путін в заручниках у Сенцова

3 липня 2018, 12:50
1780
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Насправді це не Сенцов в заручниках у Путіна, а навпаки

У Росії невипадково почали процес примусового годування українського режисера. Вони там прекрасно розуміють ту ціну, яку може заплатити Кремль за все, що відбувається з ув’язненим українцем.

Мені вся ця ситуація нагадує історію з Андрієм Сахаровим. Пам’ятаєте, Радянському Союзу теж ставили вимогу про його звільнення. В результаті Сахарова звільнили. Радянський Союз після цього проіснував уже недовго, розпався. Таких людей, як Сахаров, а тепер Сенцов, я вважаю прапорами історії. Такі постаті валять імперії, держави, союзи, за них починаються або закінчуються війни.

Але так само заручником Сенцова може стати і Порошенко. Я тут маю на увазі ту бездарну історію з поїздкою українського омбудсмена до Росії.

З такою організацією процесу президент шкодить і Сенцову, і собі в тому числі. Добре, що сьогодні уже нарешті прозвучала заява заступника глави МЗС Олени Зеркаль, що українські дипломати працюють над тим, аби Трамп на зустрічі з Путіним 16 липня у Гельсінкі підняв питання звільнення українців.

Так, про нас там говоритимуть без нас. Україна перебуватиме в сінях цієї закритої для нашої держави зустрічі. Але використати момент треба. Абсолютно реальне завдання для української влади – вкласти у вуста Трампа вимогу про звільнення і Сенцова, інших бранців. Бездіяльність може обернутися великим програшем для політичного керівництва і для всієї держави.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Travel

Вчора, 21:45

article_img
Символізм невірності. Яка легенда оточує унікальний замок Шенборнів на Закарпатті
Авто

Сьогодні, 07:01

article_img
Найкращі кросовери з пробігом до $15 тис.
Культура

Сьогодні, 10:29

article_img
Організатори Оскара відмовилися від планів вручити чотири нагороди під час реклами