Окупований Донбас: зміни на гірше

18 січня 2016, 19:54
6801
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У так званому ЛНР і так погано жилося, а тепер ще гірше

Війна відступила на другий план, і за нею відкрилася жахлива реальність.

Дорожчає життя. Точніше - виживання. І багатьом вже зовсім несила під російським чоботом окупантів. Дозволю собі оприлюднити частину листа однієї мешканки Луганська. Залишу між нами її особисту драматичну історію. Нижче те, що можу опублікувати без шкоди для автора.

“З 15-го січня піднялася плата за проїзд у громадському транспорті. Пам'ятаю весну 2014 року, коли "влада" намагалися підняти ціну за проїзд з 2,5 гривень до 4-х. Народ тоді так обурився, що її знизили до 3-х. Такою вона залишалася і до сьогоднішнього дня.

Але тепер, коли нова "влада" підняла ціну, всі мовчать і платять, терплять, мовчать, чекають коли "молода республіка стане на ноги"... Кажу це все, тому що дуже сильно наболіло. Люди на мирних територіях вважають, що місцеві винні в тому, що тут відбувається. Я згодна з цим багато в чому. Але все ж хочу сказати, що в моєму рідному місті дуже багато справжніх патріотів, які дні рахують до того моменту, коли справедливість переможе, і все буде Україна.

Особливо хочу відзначити грузинську діаспору, вихідці з якої майже всі є біженцями з Абхазії під час грузино-абхазької війни. Вони вже пережили весь жах сепаратизму з підтримкою Раїси Федорівни... Залишили будинки, втекли в Україну і тут знову...

Вони намагаються місцевим пояснити, що не можна бути зрадником своєї країни, але все марно... Може моє повідомлення сумбурне і не дуже логічно струнке, але я хотіла донести думку про те, що на окупованих територіях багато патріотів, не треба всіх під одну гребінку... Дивимося з надією в майбутнє, і чекаємо коли Луганськ знову буде українським!".

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Політика

Сьогодні, 17:32

thumb img
НАТО, ЄС та Мінськ. Яку міжнародну політику проводитимуть найрейтинговіші кандидати на посту президента
Події

Сьогодні, 13:56

thumb img
Дві тисячі хворих за тиждень. Чому Україну накрила нова хвиля захворюваності на кір
Food&Drink

Вчора, 22:45

thumb img
Турецький фуд-туризм. Нічна вулична їжа та інші гастрономічні пригоди Стамбула