Нова мішень та нова зброя
День 109-й
Сьогодні приїхав наш інструктор Сергій Стрєльцов. Він - ведучий програми "Територія зброї". Знімали черговий епізод. Привезли різної нової зброї. Барети, Kel-tec.
Комусь дістались барети, а комусь (наприклад мені) Kel tec su 16f під калібр 5,56х45. Зате з оптикою.
Про барети нічого не можу сказати, крім як про звук. Там одна з них була під 338-й. Звук потужний. Вже навіть трохи завидки брались.
Ну а я стріляв з меншого.
Отже, про мою стрільбу з Kel tec su 16f, на якій стояла 4-х оптика.
Майже весь зовнішній корпус - пластик. Навіть трохи дивно було. Бо періодично з'являлося відчуття, що це не справжня зброя (калібр практично той же, що в Калаша), а якась іграшка.
Ну тим не менше. Два магазина ховаються в приклад. Зарядив 6 набоїв. Завдання - стріляти в голову "терористу" на 100 м. Для ускладнення завдання - перед мішенню-терористом - червона мішень-заручник (на фото з оптичним прицілом ці мішені видно. Голова терориста може не читатись, але вона там є).
Отже, я влучив у голову терориста 4 з 4-х. Правда трохи не кучно. Як мені потім пояснив Сергій Стрєльцов, це може бути через те, що на оптиці нитки надто товсті. І тому "купу" з влучань важко зібрати. В мене максимальний розліт - десь 5 см.
Враження про зброю:
Сошки, які складаються у ствольні накладки - це несподівано. Можливо навіть зручно. Але треба перевірити це частішим використанням.
Спуск. Нема холостого спуску (як у СВД). Це трохи заважало. Але думаю, знову ж таки, - це питання звички.
От чого не вистачало - це "щічки" на прикладі, щоб можна було зручно голову приперти. Фактично доводилось спирати кісткою щелепи на приклад. А це не дуже зручно.
Віддача мінімальна. Звук - відчутний. (Але звук мені не страшний, бо до нас якось приїжджали люди з #3M і подарували нашій групі по парі динамічних беруш. Так що звук в берушах - норм.
Текст публикуется с разрешения автора