Неприємна констатація фактів

29 травня 2018, 17:24
2434
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Що США знали про Боїнг MH17

Навіть моє більш ніж скромне розуміння можливостей високотехнологічної розвідки підказувало, що американці не можуть не мати повної картини трагедії з Боїнгом. Зокрема, належності й маршруту Бука.

Уявляєте, яке значення мало б опублікування цієї інформації тоді, «гарячим слідом»? І як серйозно це могло б вплинути на подальший розвиток подій у світі: скільки життів в Україні та Сирії врятувати, скільком трагедіям запобігти?

Зараз ці здогадки підтвердилися: американці знали все в деталях з самого початку і могли підтвердити. Але нобелівський лауреат-миролюб Обама цього не зробив – щоб уникнути погіршення відносин з Росією. В результаті – маємо що маємо...

Скільком трагедіям могло запобігти опублікування інформації «гарячим слідом» Ось і спробуй тут зрозуміти, коли і як ця лівацька "миролюбність" перетворилася на заохочення агресора, боротьба за права людини – на захист і підтримку терористів? І це не ідеологічна перевага, бо в моїх очах стійкий правий світогляд обмежений нітрохи не менше лівого і однаково не сприяє об'єктивному осмисленню дійсності.

А коли я постійно повторюю, що за час (і в результаті) правління Обами наша кулька стала набагато небезпечнішим місцем для життя, це не метафора, не фігура мови і не викрутаси заради красного слівця – просто констатація факту.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Політика

Сьогодні, 06:43

thumb img
Жодних селфі. Яка відповідальність передбачена за порушення таємниці голосування
Геополітика

Вчора, 14:53

thumb img
Мільярди доларів. Як експерти оцінили збитки України та РФ через незаконну анексію Криму
Авто

Вчора, 20:33

thumb img
Півцарства за коня. Чим особливий найдорожчий автомобіль у світі вартістю €17 мільйонів