Не ображайте Семочка – Путін нападе

8 жовтня 2018, 17:11
4592
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Йому б орден дати. Таку змову підступних росіян розкрив

Адже Семочко крутий розвідник, і щоб його позбутися, росіяни вирішили його дискредитувати. І напевно не дарма, адже він, судячи з усього, давно став їх нічним кошмаром. Ви що думаєте, це випадково шпілі-вілі Чепіга і Петров були розкриті? Чи випадково в Голландії взяли недбайлих грушних хакерів? Та ще й з чеком компрометуючим, і тим же ноутбуком, з якого вони раніше вже капостили.

Можна було б подумати, що ця лажа відбувається, тому що російські силовики давно зайняті кошмаренням бізнесу і відмиванням грошей, а від того й деградація штірліців. Але ні, це все була таємна спецоперація української розвідки, якою керував особисто Семочко. І напевно у нього вже нагорода за це є. Або скоро буде.

І ось коли росіяни зрозуміли, що просто так Семочка не перемогти, вони й вирішили його дискредитувати. При цьому, судячи з усього, зрозуміли вони це вже дуже давно. Передбачали. І давно почали свою спецоперацію. Уявіть лише, росіяни організували російські паспорти всій сім'ї розвідника. Росіяни часто так дискредитують хороших хлопців – згадаємо Труханова. Підступна сволота, коротше.

Росіяни часто так дискредитують хороших хлопців

Більш того, через підставних вмираючих родичів з Нігерії росіяни надарували Семочку купу нерухомості і просто грошей. Ніхто з вас не відповідав на ті листи, а Семочко відповів. Тому що за службовим обов'язком допитливий. І ось росіяни, щоб дискредитувати чесного майбутнього розвідника, організували йому багате життя. Він сам напевно не хотів, навіть щось почав підозрювати. Але коли вмирає дядько з Нігерії – ніхто не може відмовитися. І довелося страждати, жити у великому будинку, дружити з олігархами. Підступні росіяни. От сволота.

Більш того, передбачаючи проблеми, які для них буде організовувати Семочко, росіяни вже багато років сприяли тотальній корупції в економічному блоці СБУ. Все заради майбутньої дискредитації. Це росіяни підступно підставляли наших сбушників, щоб вони доїли бізнес, без розбору. Це росіяни підкидали ідеї забирати сервери у задротів айтішників. Все заради дискредитації. Підступні росіяни. Покидьки.

І що ж робити тепер? Адже тепер майже будь-якого силовика росіяни можуть підставити? Щоб ускладнити їм завдання довелося навіть декларації заховати. Але вони, підступні росіяни, через журналістів працювати почали. І теж заздалегідь. Наплодили в Україні корупціонерів. Щоб у журналістів розслідувачів репутація з'явилася. І все заради Семочка.

Загалом, треба терміново вирішувати питання. Раз ми знаємо, які вони підступні і що вони зробили вже, то треба позбавити їх переваги. Просто взяти і розігнати під три чорти відділи по боротьбі з економічними злочинами в СБУ, поліції, податковій. Це ж зараз стало ясно, що це все росіяни нам придумали. Для дискредитації. І швидко створити Службу фінансових розслідувань, аналітичну. І бажано під контролем держдепу, щоб росіяни ніяк не вплинули. Ми і так розуміли, що ці силовики – наша головна проблема, головна перешкода для бізнесу. Але ми ж думали, що це наші українські справи, менталітет, корупційний суверенітет. Традиції в цілому. Але раз російські, то вже точно зволікати не можна.

Можна звичайно запропонувати альтернативу – перестати боротися з корупцією. Раз це метод росіян з дискредитації. Але всіх російських агентів все одно не вгамуєш – будуть ходити, фотографії показувати, воду мутити, віру в українські спецслужби підривати. Ні. Треба радикально.

А Семочку так, орден дати. Таку змову підступних росіян розкрив.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Країни

Вчора, 20:35

article_img
Ближче до зірок. Як буде виглядати перший в світі космічний готель за $790 тисяч на добу
Політика

Вчора, 21:10

article_img
Мураєв проти Добродомова. Президентські дебати на Радіо НВ - повний текст і відео
Travel

Вчора, 16:39

article_img
Бюджетно та без натовпів. Які маленькі міста в Україні варто відвідати