Інопланетяни існують
Міжнародна наукова колаборація Breakthrough Listen, створена російським мільярдером Юрієм Мільнером і британським фізиком Стівеном Хокінгом, запустила проект пошуку інопланетян на астероїді Оумуамуа. Це, нагадаю, перший на нашій пам'яті астероїд, який прилетів у Сонячну систему з якоїсь іншої зірки. Оумуамуа привернув увагу вчених не тільки цим, але і своїми незвичайними характеристиками.
Після ретельного вивчення з'ясувалося, що астероїд цей – металевий, дивного червоного кольору, а також вкрай незвичайної форми: він не округлий, типу картоплі, як всі інші астероїди, а витягнутий – схожий обрисами на торпеду. Все це дало привід деяким вченим припустити, що Оумуамуа – це космічний корабель інопланетян, а не просто каменюка. Наздогнати його і вивчити ситуацію на місці вже не вийде – астероїд на величезній швидкості летить геть з Сонячної системи. Єдине, що нам залишається, – це "прощупати" його радіотелескопами.
Якщо це дійсно космічний корабель, то на його борту повинна бути якась електроніка. Під час роботи вона створювала б електромагнітні "хвилювання". Теоретично, їх і може засікти радіотелескоп.
За два місяці вивчень астрофізики отримали величезний обсяг даних – 90 терабайт інформації. Частину цього обсягу вони вже проаналізували. Нічого підозрілого або аномального поки не знайдено. Втім, аналіз триватиме. Оумуамуа ще може нас здивувати.
Тим часом міністерство оборони США днями вже здивувало весь світ інопланетянами.
За запитом декількох серйозних ЗМІ – Washington Post, The New York Times і Politiko – Пентагон розсекретив частину своєї програми з вивчення "нез'ясовним повітряних явищ" або, кажучи по-простому, НЛО. Серед іншого, було розсекречено два відеозаписи, зроблені пілотами ВПС США. На обох ясно видно якісь об'єкти, природу яких пояснити не можу ні я, ні американські військові фахівці.
В одному з документів Пентагону сказано, що "те, що раніше вважалося науковою фантастикою, тепер – науковий факт".
Оумуамуа – це космічний корабель інопланетян, а не просто каменюкаПілот літака F/A-18 Девід Фрейвор розповів, що йому наказали провести спостереження невідомого об'єкта, який час від часу з'являвся на висоті 24 кілометри над океаном, потім знижувався до 6 кілометрів і зникав. Прилетівши до потрібного місця, пілот побачив, як хвилі в океані розбивалися об щось велике. Над цим місцем на висоті 15 метрів завис овальний об'єкт довжиною близько 12 метрів. Він без видимої мети рухався в різні боки. Коли винищувачі почали зниження, об'єкт наблизився до них, а потім різко полетів убік з абсолютно неймовірною швидкістю.
Пілот розповів про побачене командуванню, над ним всі почали сміятися. Однак коли він надав відеозапис, сміх змінився здивуванням. Що це було, ніхто так і не зрозумів.
Розсекречені записи – це ще не все. Очікується, що незабаром публіці покажуть і третій. Що зображено на ньому, поки невідомо. Але, очевидно, теж щось незвичайне.
Можливо, якесь пояснення цих об'єктів буде придумано, але поки головна версія – це саме інопланетяни або їхні безпілотні кораблі.
До речі, ця американська програма пошуку НЛО, на яку було витрачено кілька десятків мільйонів доларів, чомусь була закрита. У Пентагоні пояснили, що грошам знайшлося більш корисне застосування.
Більше світових новин у відеоблозі Івана Яковини:
Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени