Дві різні Росії

9 травня 2018, 11:46
8810
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Революційні події неможливо передбачити. Масовий виступ у Росії може статися через кілька тижнів – а може і років

Я дуже позитивно оцінюю події 5 травня в Росії, які паралельно відбувалися в 60 містах. Велике враження на мене справили обличчя молодих людей: не було ніякого смутку або приреченості. Це були чудові, відкриті обличчя молодого покоління, що генетично відкидає путінський режим.

Вивести на площі козаків, так званих ряджених бандитів, – це була дуже вдала знахідка влади. Козаки, моряки або тітушки – їх скрізь називають по-різному. Між обличчями цих покидьків і мітингуючої молоді був вражаючий контраст – це дві різні Росії. І це повний вирок тій путінській Росії, яку уособлювали ряджені бандити.

Так, росіяни не вийшли на захист своїх затриманих дітей, але кілька років тому на їх захист не вийшли й вірмени. Вони не виходили і на підтримку Пашиняна. Тоді, в 2012 році, людей просто розстрілювали.

Тому такі революційні події неможливо передбачити. Масовий виступ може статися через кілька тижнів – а може і років. Головне, що ці молоді люди врятували честь Росії, на відміну від старших.

Це вирок тій путінській Росії, яку уособлювали ряджені бандити

Та жорстокість, з якою розганяли мітинги, 1700 затриманих, і той факт, що виникла потреба прикриватися бандитами, показує, що влада дуже боїться виступів народу. Особливо молоді. Але це тенденція, яку ніякі ряджені козаки не зупинять.

Громадянської війни в Росії не буде. Для війни потрібна інша сторона, а її немає. За мільярдерів, Ротенберга та інших ніхто воювати не буде.

У Вірменії ж не було війни. А коли все починалося, у їх колишнього президента і прем'єра було 70% підтримки країни – як і у Путіна. Ці відсотки дуті – так само, як і козаки.

І колись під час масових протестів все це зникне. Адже це не початок російського протистояння, все це тягнеться ще з нульових. У 2012 році сплеск був набагато могутнішим.

Хто ще місяць тому міг передбачити вірменську революцію або український Майдан? Головне, щоб було ядро. Молода передова відкидає сьогоднішні реалії.

Цей режим вже достатньо визначився, і той же Путін ніколи не піде. А тому буде чинити опір і чинити опір найжорсткішими засобами. Але історія говорить, що всі режими приречені: вони не можуть запропонувати своїй країні нічого змістовного.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Країни

Вчора, 12:42

thumb img
Ґвалтують, поки не завагітніє. Жінок народу качинів із М'янми продають як "наречених" у Китай
Країни

Вчора, 11:27

thumb img
Повітряна тривога. Наймасштабніші авіакатастрофи останніх років - інфографіка
Travel

Вчора, 19:43

thumb img
Це місто створене для тривалих прогулянок. Тревел-план для туриста в Копенгагені