Чим корисна русофобія

21 лютого 2018, 14:18

Світ повинен стати послідовно русофобським, у всьому — від економіки і до спорту

Русофобія, якщо так можна висловитися, — єдина точна наука серед гуманітарних. Оскільки базується тільки на об'єктивних фактах. Ніхто не «побоюється росіян», не «не любить росіян» за просто так. Як, наприклад, антисеміти євреїв. Також ніхто не «не любить росіян» як окремих особистостей, індивідуумів. Якщо етнічно росіянин поводиться пристойно, йому ніхто ніде поганого слова не скаже. Це об'єктивні факти.

Відео дня

Як і те, що русофобія щодо «русского мира», пропагандистам і носіям цього різновиду фашистської ідеї, завжди має конкретні причини, є їх наслідком. Це (неповний список): війни, вбивства, беззаконня, знищення чужих історії/культури, моральний терор, фактично расистська ненависть частини російського суспільства до інших людей/країн/народsd. А головний факт — те, що в цей момент, як і, на жаль, майже всю історію, ця частина російського суспільства — математично більша. Коли такий період був у німців, германофобія нікого не дивувала, все розуміли її корисність і обгрунтованість.

Точно так само русофобія корисна і обгрунтована в наш час. Русофобія — не етнічна, не антигуманна, вона не зачіпає конкретних невинних людей, їх прав людини. Русофобія — полїтична. Вона відображає невигадані, фактичні побоювання і загрози, які російське суспільство своєю переважною (над правами і інтересами інших, а також «своїх» ізгоїв) більшістю згенерувало само. Ніяких інших винних немає.

Коли такий період був у німців, германофобія нікого не дивувала

Як у випадку з німцями, політична русофобія кане в небуття рівно в той момент, коли більшість російського суспільства (не тільки в РФ, але й усюди в світі) усвідомить неприпустиму злочинність своєї поведінки і діяльно виправиться. Ні хвилиною раніше, ні хвилиною пізніше цього не станеться. До усунення об'єктивних її причин русофобія в світі буде тільки зростати. І до цієї хвилини перелому ніяка окрема особистість з російського суспільства не має морального права ображатися на русофобію як неприйняття найрізноманітнішої «російськості». Власне, і образи ці до тієї хвилини не повинні нікого цікавити.

Політична русофобія як усвідомлена стратегія цивілізованого світу у ставленні до «русского мира» — на всіх фронтах — є не тільки неминучою, але й гостро необхідною опцією. Без неї просто не можна. Не бути зараз політичним русофобом — значить, не усвідомлювати реальності, не оцінювати об'єктивно масштаб загрози.

Русофобія — єдиний шлях тотального викорінення «русскомірного» зла. І в суспільному сенсі, і в державно-політичному, і в головах конкретних людей, де це зло оселилося. Світ повинен стати послідовно русофобським, у всьому — від економіки і до спорту. Поступово він таким і стає, це об'єктивний процес. Інакше фашизована більшість російського суспільства ніколи не усвідомить, за що ж «їх так не люблять», і не побачить сенсу змінюватися.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Русофобія — це єдиний шлях порятунку не тільки всього світу від Росії, але й самих росіян від шовіністичної параної, що перекосила їх суспільство. Раз вже ні приклад німців, від яких самі росіяни постраждали, ні приклад їх власного фюрера, Сталіна — більшість російського суспільства нічому не навчив.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Показати ще новини
Радіо NV
X