Всі біди від поліції?

2 коментувати
Працівники поліції не приїхали до нас з Техасу або Швейцарії - вони виросли на тих же запорошених і кримінальних вулицях того ж Миколаєва та Тернополя

За останні дні у мене склалося чітке враження, що всі біди в країні, починаючи від високих тарифів і закінчуючи неготовністю одеських та херсонських курортів до сезону, - все від роботи поліції. Це вона одна, рідна, винна, що курс долара знову зріс, а Шахтар вилетів з Ліги чемпіонів.

Щоправда, останні кілька днів принесли багато негативної інформації про роботу Нацполіції на місцях, починаючи від Кривого Озера та закінчуючи зовсім свіжою історією з буйством мажорів в центрі Миколаєва, на яку неадекватно відреагували екіпажі поліції, що прибули. Давайте начистоту: поліція, армія і навіть всі депутати, включаючи місцевих та тих, що сидять у Києві, - це чисте відображення зрізу нашого суспільства. Адже продавати свій голос на виборах за 200 гривень, а потім проклинати мера і депутатів за крадіжку землі - це і є справжній український інфантилізм. Працівники поліції не приїхали до нас з Техасу або Швейцарії - вони виросли на тих же запорошених і кримінальних вулицях того ж Миколаєва та Тернополя, де кидати недопалок повз урну і лаятися матом - норма.

Я розлучився з останніми ілюзіями під час роботи в атестаційній комісії в Києві, куди мене минулої осені запросив один хороший народний депутат. Відверто кажучи, я не чекав дива, але те, що я побачив, виглядало не дуже оптимістично. А це ж був Київ! Я і багато звичайних киян тоді вбили кілька днів, а то і тижнів свого особистого часу, тому що розуміли: якщо ти хочеш, щоб у твоєму місті з'явилася якась нова поліція, не скигли, а візьми і зроби.

Де ви були, голуби?

Знаєте, тоді в комісіях, де дим стояв коромислом і люди падали від втоми, я не бачив ні одного клоуна, який сьогодні волає, що реформа Нацполіції провалилася. Де ви були, голуби? Тепер мовчіть в тряпочку.

І наостанок. Якість реформи визначається, в першу чергу, реакцією на порушення закону з боку «своїх». Думаю, «своїх» там вже немає, достатньо подивитися на ту жорсткість, з якою керівництво Нацполіції відреагувало на події в Кривому Озері та Миколаєві. У мене все.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.