Армейская форма и первая зарплата

13 серпня 2015, 10:05
Того, кто придумал армейскую форму, одеть бы в бриони на полгода и заставить каждый вечер стирать, а всю ночь сушить, чтобы утром можно было снова надеть 

(предыдущие дни читайте здесь)

День 14-й

Сьогодні приїжджало Громадське. Писали інтерв'ю з Олегом Мікацом. Говорили серед іншого про те, що солдатам на навчанні потрібні два комплекти форми. Він сказав, що не може дати два комплекти, бо за нормами - 1 комплект раз на півроку. Якщо дасть більше (навіть якщо два комплекти одразу на рік), то це вже порушення і причина для службових перевірок і всякого такого.

Реклама

Того, хто придумав цю норму, треба одягнути в його бріоні на півроку і змусити ввечері його прати, ніч сушити, щоб зранку знову можна було одягнути. Або ходити весь тиждень і старатись не звертати увагу на сморід. Ясно, що хто має гроші - купує собі другу форму сам. А хто не має? Ну то таке. Може перепишуть норми.

Штани

Штани відніс у майстерню. Виявилось, що вона тут є. Ремонтують українську форму безкоштовно. Заніс о 14-й, забрав о 17-й. Зашито ідеально. Приємна жіночка у майстерні (забув спитати ім'я) розповіла, що штани з такою проблемою, як у мене (діркою між ногами) їй приносять найчастіше.

Кімната

А ще я вам сфотографував кімнату, в якій ми живемо, тумбочку, в яких наші речі і табуретку, на якій наші речі лежать.

.jpg_11
.jpg_11 Фото:

А ще є подушка. На якій грибок. Який не видно на чорній подушці, але добре видно на білій наволочці. Подушка набита чимось типу обрізків товстої тканини. Це на дотик. Чим насправді - не знаю.

41_n_1
41_n_1 Фото:

Вечеря: знову черга

Прийшли о 19:31 під їдальню, я сів їсти 19:58. Стояв десь ближче до кінця роти. Вийшов з їдальні о 20:13. Поговорив з черговими. Вони кажуть, що, коли всі роти приходять їсти в їдальню, то найважче уникнути черги. Черги немає, коли якась рота їсть на полігоні між стрільбами. Тоді легше.

Фінанси

Нам тут почали видавати і оформляти картки зарплатні.

Але ніхто толком не може пояснити, кому і скільки заплатять. Ситуацію ускладнює те, що багато хто пробув кілька днів (як я) на одному полігоні, а потім потрапив у Десну.

Чи може хтось або пояснити в коментарях, або скинути, де вже пояснено, скільки мають платити мобілізованому за один день? (Чи місяць).

Дякую. Це все. Завтра підйом о 4-й ранку. Спішу лягти спати.

Текст публикуется с разрешения автора.

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе«Мнения». Следите за обновлениями

Оригинал

Показати ще новини