Еще один политический Боинг для Москвы

20 жовтня 2014, 17:59
Кремль не зумів відхреститись од своєї участі в Донбаському хаосі та утримати на своєму боці хоча б тих європейських лідерів, які тривалий час симпатизували РФ

Форум «Азія — Європа», що пройшов у Мілані 17 жовтня, став для Кремля ще одним політичним «Боїнгом», тобто ще одною радикальною «точкою неповернення», «спаленим мостом», після якого об’єднана Європа, а також Японія та інші країни солідаризувались у своєму несприйнятті кремлівської політики.

Реклама

Для української дипломатії — це несподівана перемога, адже «слабкою ланкою» в антипутінській коаліції була довгий час «стара» Європа — насамперед, Німеччина, Франція та Італія.

Європа побоюється, що міжнародна ізоляція Росії може оживити привид Третьої Світової війни

Для російської дипломатії це великий удар та несподіванка, адже Кремль не зумів відхреститись від своєї участі в Донбаському хаосі та утримати на своєму боці хоча б тих європейських лідерів, які тривалий час симпатизували Москві й були готові на послаблення санкцій проти російської економіки.

Але після Міланського форуму в середовищі європейських лідерів посилилось побоювання, що міжнародна ізоляція Росії може посилити ядерну небезпеку. І взагалі — оживити привид Третьої Світової війни, на цей раз — вже термоядерної.

І що тут робити — поки що ніхто не знає.

А російський президент продовжує лукаво та загадково посміхатись.

Показати ще новини