Навколо світу з Іваном Компаном - фото

Навколо світу з Іваном Компаном

10 грудня 2015, 09:00

Керівний партнер компанії Kompan Consulting називає п'ять кращих країн для туризму

Керівний партнер компанії Kompan Consulting, викладач Единбурзької бізнес-школи та пристрасний мандрівник називає п'ять кращих країн для туризму

1. Аргентина

Якби мені запропонували полетіти світ за очі, я б вибрав Аргентину. Водоспади Ігуасу, льодовик Періто-Морено, кити в Пуерто-Мадріне, сувора краса Вогненної Землі і, звичайно ж, танго, стейки і вино в Буенос-Айресі — фантастичному символі Belle Époque південноамериканського континенту.

Відео дня

.

.

2. США

Неймовірне поєднання цивілізації, природної краси і хороших людей. Заочно засуджувана Америка закохує в себе після першого ж відвідування. Один Нью-Йорк з його метушнею, хмарочосами, запахами закусочних, фешенебельними ресторанами і бродвейськими шоу вартий цілих країн.

.

.

3. М'янма

Одна з небагатьох екзотичних азійських країн, ще не стандартизована всюдисущою глобалізацією. Там уже є Coca-Cola, але до McDonald's справа ще не дійшла. Замість гамбургера можна нашвидкуруч з]їсти смажених жуків або гусениць. Люди привітні, їжа смачна, дороги в сезон дощів залиті водою — справжня Азія.

.

.

4. Італія

іншої такої країни не знаю, де в повній гармонії існують одні з кращих у світі їжа і вино, лижні і морські курорти, машини, яхти, модний одяг, твори живопису, музики, літератури, кіно і все що завгодно. А спокусливі синьйорини? Bella Italia!

.

.

5. Індія

.

Навіть не знаю, де ще потворність і краса переплелися так тісно, як в Індії. Символ нічого не вартого людського життя на тлі казкових палаців, жахливого бруду, унікальної природи і їжі, після якої пальчики можна облизати по лікоть.

CV

Іван Компан. Фахівець у галузі фінансів з більш ніж 20-річним стажем. Обіймав керівні посади у впливових українських і міжнародних фінансових компаніях, зокрема Wood&Company і Deloitte. З 2007-го — керівний партнер консалтингової компанії Kompan Consulting. Пізніше почав викладати в Единбурзькій бізнес-школі. Подорожує з 1992 року і за цей час відвідав близько 70 країн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X