Гаджети з Олександром Ольшанським - фото

Гаджети з Олександром Ольшанським

22 липня 2016, 09:00

Пристрої, без яких життя зараз неможливе

Обличчя вітчизняного інтернет-бізнесу, президент холдингу Internet Invest Group називає пристрої, без яких, на його думку, життя зараз неможливе

1. Смартфон

Я люблю ОС Android. Взагалі смартфон — річ, яка завжди зі мною, і все більше і більше замінює всі електронні комунікаційні пристрої.

Відео дня

2. Планшет

Дуже корисна річ. Планшет мені потрібен, бо у нього більший екран, ніж у телефону, хоча зараз неможливо знайти планшет, порівнянний за продуктивністю з моїм телефоном. Завжди купую планшет з 3G-картою та можливістю телефонних дзвінків.

3. Десктопний ПК

Він необхідний мені для роботи. В принципі, він мені потрібен для однієї-єдиної програми Excel. Все інше я замінив функціоналом в смартфоні та планшеті. Але моє життя без Excel неможливе. Я в ньому вмію: писати листи, малювати інтерфейси, рахувати.

4. Телевізор

Я, як і раніше, користуюся телевізором. Але в зв'язці з приставкою IPTV. Окремо вони мені не потрібні. Ефірне телебачення я не дивлюся, українські канали — теж. По телевізору дивлюся або документальні фільми, або навчальні. А ще — презентації на великому екрані.

5. Автомобіль

аджетом", без якого я не можу жити, для мене є автомобіль. Це свого роду пересувний офіс. У мене там є все і на всі випадки життя. Наприклад, навіть влітку вожу пухову куртку, що мене не одноразово рятувало. До автомобіля я вимогливий, люблю, щоб він був потужним і великим.
CV

Олександр Ольшанський

Один з найвпливовіших представників українського інтернет-бізнесу. C 2003‑го — керівник інвестиційного холдингу Internet Invest Group, до якого входять реєстратор доменних імен imena.ua і хостинг-провайдер MiroHost. Протягом семи років — співорганізатор найбільшої IT-події в Україні — конференції iForum.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X