Жінка стала вперше міністеркою закордонних справ у КНДР
У Північній Кореї міністеркою закордонних справ вперше призначили жінку. Це кар'єрна дипломатка, переговірниця з ядерних питань Чхо Сон Гуї.
Про це повідомляє CNN.
Вона отримала призначення на пленарному засіданні Центрального комітету Трудової партії Кореї під керівництвом лідера країни Кім Чен Ина.
Чхо 1964 року родження і є дочкою колишнього прем'єр-міністра КНДР Чхо Ен Риму.
Вона відігравала ключову роль під час переговорів Північної Кореї зі США, при цьому критикувала колишнього президента Дональда Трампа. Її заяви варіювались від ядерних погроз до пропозицій діалогу.
Чхо супроводжувала північнокорейського лідера на самітах у Сінгапурі у 2018 році та в Ханої у 2019-му.