Принцеса Шарлотта іде в садочок

18 грудня 2017, 14:54
Дочка Вільяма і Кейт з Нового року почне ходити в садочок у Лондоні.

Герцог і герцогиня Кембриджські оголосили, що з нового року принцеса Шарлотта почне відвідувати садочок у Лондоні.

Дворічна донька Вільяма і Кейт почне ходити до приватного садочка Willcocks Nursery School, що неподалік їхнього дому в Кенсингтонському палаці.

Реклама

Цього року брат Шарлотти, чотирирічний принц Джордж, почав ходити в приватний садочок Thomas's Battersea - дошкільний заклад, відвідування якого коштує 18 000 фунтів на рік (близько 24 тисяч доларів).

Речники садочка Willcocks сказали, що "втішені" повідомленням Кенсингтонського палацу.

Раніше принц Джордж ходив до підготовчого дошкілького закладуWestacre Montessoryв графстві Норфолк, поблизу родинного маєтку герцога і герцогині в тому графстві.

  • Принц Джордж і принцеса Шарлотта з батьками поїхали у дипломатичний тур
  • Окрім повідомлення про садочок, королівська родина також оприлюднила фото, яке фігуруватиме на їхній різдвяній листівці цього року.

    Його автор - королівський фотограф Getty Images Кріс Джексон.

    Принц Вільям, герцогиня Кембриджська, принц Джордж і принцеса Шарлотта
    Chris Jackson/Getty Images
    Герцог і герцогиня оприлюднили нове родинне фото того дня, коли оголосили, що записали свою меншеньку в садочок

    На фото принц Джордж і принцеса Шарлотта, одягнуті в блакитне, стоять перед батьками.

    Зараз герцогиня Кембриджська чекає на третю дитину, яка має народитися в квітні.

    Показати ще новини