На Донбасі режим тиші - штаб АТО
2 вересня на Донбасі зберігався режим тиші, повідомляє прес-центр АТО у Facebook.
Ситуація в зоні АТО залишається контрольованою, заявляють військові.
"На Луганському напрямку з опівночі до 11:30 зберігався режим тиші. Але близько опівдня російські окупаційні війська обстріляли Новоолександрівку зі стрілецької зброї, провокуючи такими діями українських військовослужбовців на вогонь", - йдеться у повідомленні.
Українські військові вогонь у відповідь не відкривають, кажуть у штабі. Станом на 18:00 на донецькому, маріупольському та луганському напрямках "режим тиші" зберігається. Напередодні в АТО було 11 обстрілів.
Бойовики на своїх інформаційних ресурсах також заявляють про зниження напруженості. При цьому звинувачують українських військових у тому, що вони режим тиші порушують.
Росія заперечує участь своїх регулярних військових у конфлікті на сході України.