На Донбасі режим тиші - штаб АТО

2 вересня 2016, 19:43
Ситуація в зоні АТО залишається контрольованою, був 1 обстріл, заявляють військові.

2 вересня на Донбасі зберігався режим тиші, повідомляє прес-центр АТО у Facebook.

Ситуація в зоні АТО залишається контрольованою, заявляють військові.

"На Луганському напрямку з опівночі до 11:30 зберігався режим тиші. Але близько опівдня російські окупаційні війська обстріляли Новоолександрівку зі стрілецької зброї, провокуючи такими діями українських військовослужбовців на вогонь", - йдеться у повідомленні.

Реклама

Українські військові вогонь у відповідь не відкривають, кажуть у штабі. Станом на 18:00 на донецькому, маріупольському та луганському напрямках "режим тиші" зберігається. Напередодні в АТО було 11 обстрілів.

Бойовики на своїх інформаційних ресурсах також заявляють про зниження напруженості. При цьому звинувачують українських військових у тому, що вони режим тиші порушують.

Росія заперечує участь своїх регулярних військових у конфлікті на сході України.

Показати ще новини