"Динамо" розгромило "Олімпік" із рахунком 4:0
У 8 турі Чемпіонату України київське "Динамо" на виїзді перемогло донецький "Олімпік" з рахунком 4:0.
Таким чином, киянам вдалося перервати безвиграшну серію.
Гра пройшла в Сумах на стадіоні "Ювілейний".
Голи забили Циганков, Мораес (пенальті), Гонсалес та Федорчук.
Лідером чемпіонату залишається донецький "Шахтар". "Динамо", завдяки суботній перемозі, змогло повернутися на другу сходинку турнірної таблиці.