"Динамо" розгромило "Олімпік" із рахунком 4:0

24 вересня 2016, 17:26
Київське "Динамо" перемогло донецький "Олімпік" у 8 турі Чемпіонату України.

У 8 турі Чемпіонату України київське "Динамо" на виїзді перемогло донецький "Олімпік" з рахунком 4:0.

Таким чином, киянам вдалося перервати безвиграшну серію.

Гра пройшла в Сумах на стадіоні "Ювілейний".

Реклама

Голи забили Циганков, Мораес (пенальті), Гонсалес та Федорчук.

Лідером чемпіонату залишається донецький "Шахтар". "Динамо", завдяки суботній перемозі, змогло повернутися на другу сходинку турнірної таблиці.

Показати ще новини