Час прощатися. Volvo перестає фінансувати електрокари Polestar
Шведський автовиробник Volvo вирішив розірвати фінансові зв’язки зі своїм брендом розкішних електромобілів Polestar. Тепер ним керуватиме компанія Geely.
Polestar відокремилася від Volvo багато років тому, але з того часу шведський автовиробник частково фінансував діяльність бренду шикарних електрокарів. Тепер ситуація змінюється.
«Оскільки ми переходимо до наступного етапу нашої трансформації, включно з розгортанням масштабних інвестицій у створення та впровадження нових технологій і виробничих потужностей, … ми зосереджуємося на розвитку Volvo Cars і спрямуванні наших ресурсів на наш власний амбітний шлях. Тому ми оцінюємо потенційне коригування акцій Volvo Cars у Polestar, включаючи розподіл акцій між акціонерами Volvo Cars. Це може призвести до того, що Geely Sweden Holdings стане новим значним акціонером», — повідомляє Volvo на своєму сайті.
Автовиробник зазначає, що надалі Geely продовжуватиме надавати повну операційну та фінансову підтримку Polestar, тоді як Volvo Cars більше зрештою припинить надавати фінансування.
Нагадаємо, у липні 2015 року компанія Volvo оголосила, що вона придбала бренд Polestar. У червні 2017 року компанія Volvo повідомила, що Polestar розпочне виробництво високоякісних електричних автомобілів під власним брендом, щоб конкурувати з такими марками, як Tesla. Наразі компанія належить Volvo Cars та Geely (кожна має 50%).