Був засмучений. Ердоган повернув Трампу листа із закликом «не бути дурнем»

Геополітика

14 листопада 2019, 06:37

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що він особисто повернув Дональду Трампу його листи, зокрема той, в якому було написано «не бути дурнем».

Про це повідомляє ТАСС.

«Ці листи я сьогодні повернув пану президенту. Я був особливо засмучений листом, в якому говорилося, що цей терорист Абді Шахін (командувач Сил демократичної Сирії Мазлюм Кобань) був співрозмовником такої країни, як Америка. Так званий Абді Шахін є терористом, який винен в загибелі сотень наших громадян», сказав Ердоган.

17 жовтня 2019 року стало відомо, що президент США Дональд Трамп написав листа турецькому президенту Реджепу Ердогану в перший день воєнної операції Туреччини в Сирії. У ньому глава Білого дому пропонував турецькому президенту «укласти гарну угоду» та не «бути дурнем».

8 жовтня Туреччина почала на північному сході Сирії воєнну операцію Джерело миру, спрямовану проти союзних США курдських формувань, які Анкара називає «терористичними».

Перед цим, 7 жовтня Трамп оголосив про виведення військ США з Сирії, які дислокувалися в районі вторгнення турецької армії.

14 жовтня курдські збройні формування уклали угоду з урядом Башара Асада про розміщення урядових військ в декількох містах для захисту від наступу Туреччини.

За даними ЗМІ, після того, як американські війська покинули базу в Сирії, вона опинилася під контролем російських найманців, що підтримують режиму Башара Асада та його іранських союзників.

Інші новини

Всі новини