ОБСЄ на Донбасі зафіксувала численні ракетні системи залпового вогню з порушенням лінії відведення
Події7 травня 2019, 05:20
Про це повідомляється в звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.
"3 травня міні-БПЛА СММ зафіксував сім реактивних систем залпового вогню (РСЗВ; БМ-21 Град, 122 мм) на полігоні поблизу н. п. Міусинськ (62 км на південний захід від Луганська); та 8 РСЗВ (БМ-21) біля н. п. Садовий (57 км на південний захід від Луганська)", - йдеться у повідомленні.
Крім того, 4 травня було зафіксовано пʼять танків (Т-72), пʼять самохідних гаубиць (2С1 Гвоздика, 122 мм), десять буксируваних гаубиць (Д-30 — пʼять одиниць і стільки ж 2А65 Мста-Б, 152 мм), пʼять РСЗВ (БМ-21), пʼять зенітних ракетних комплексів (9К35 Стріла-10) і два протитанкові ракетні комплекси (9К111 Фагот, 120 мм) у центрі Луганська.
За межами виділених місць зберігання озброєння 3 травня міні-БПЛА СММ зафіксував 12 танків (Т-64), сім самохідних гаубиць (2С1), 12 буксируваних гаубиць (Д-30) і три зенітні ракетні комплекси (9К35) на полігоні біля Міусинська.