У Польщі під час вечірки вбили українця

Події

10 жовтня 2016, 21:04

У Польщі у містечку Констанцін-Єзьорна під Варшавою в ніч з суботи на неділю під час вечірки завдали смертельного ножового поранення в живіт 44-річному українцеві

Незважаючи на проведення реанімації чоловік помер, повідомляє Польське радіо.

У приміщенні, де проходила вечірка, поліція виявила кухонний ніж, зазначається в повідомленні.

Поліція затримала чотирьох осіб: двох українців 45-ти та 30-ти років, а також 52-річну жінку з України та 45-річного поляка.

"Вже встановлено, що між товариством дійшло до суперечки, усі учасники зустрічі були під впливом алкоголю. Троє українців перебували на території Польщі нелегально. Якщо вони не отримають звинувачення, то будуть депортовані. Перебування у Польщі чоловіка, який загинув, був легальним", - розповів спікер поліції у П’ясечні Ярослав Савіцький.

Зазначається, також, що, за попередніми даними, усі, хто брав участь у вечірці, яка скінчилася трагічно, добре знали одне одного.

Нагадаємо, 2 червня повідомлялося, що у США автора коміксів обвинувачують у жорстокому вбивстві та катуванні дівчини-українки.

Інші новини

Всі новини