Бойовики обстріляли Золоте-4, зриваючи розведення сил

Події

20 жовтня 2019, 14:41

Вранці в неділю, 20 жовтня, окупанти обстріляли опорні пункти підрозділів Об'єднаних сил в районі Золотого-4.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

В районі Золотого-4 противник вів вогонь з 7:20 до 7:45 з боку Первомайська з автоматичних гранатометів.

Втрат з боку українських військових немає.

В суботу, 19 жовтня, бойовики здійснили чотири обстріли на Луганському напрямку. Всього за добу, 19 жовтня, збройні формування РФ та її найманці 15 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.

Нагадаємо, на переговорах в Мінську 1 жовтня були досягнуті домовленості про початок розведення сил в Петрівському та Золотому. Розведення мало розпочатися 7 жовтня.

В цей день міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що розведення сил і засобів в Золотому та Петрівському не розпочалося через обстріли з боку бойовиків.

РФ висуває як умову для проведення зустрічі лідерів нормандської четвірки саме розведення сил і засобів в Золотому та Петрівському.

Інші новини

Всі новини