Кремль про візит Зеленського до Золотого: Нормандський саміт можливий тільки після розведення сил

Геополітика

28 жовтня 2019, 13:55

У Кремлі заявили, що можливість проведення нормандського саміту прямо залежить від розведення сил на Донбасі.

За словами речника президента РФ Дмитра Пєскова, Кремль з великою увагою стежив за поїздкою Зеленського до Золотого.

«Ми стежили з великою увагою за поїздкою Зеленського … Ми сподіваємося, що, якщо президент України змусить такі підрозділи (добровольців — Ред) виконувати власні накази, можна буде говорити про підготовку до розведення, що є важливою складовою частиною підготовки до проведення нормандського саміту», — цитує Пєскова Інтерфакс-Україна.

26 жовтня президент України Володимир Зеленський відвідав прифронтове Золоте-4 і провів зустріч з добровольцями ООС, які виступають проти розведення сил. Візит Зеленського закінчився скандалом.

Відповідаючи на питання добровольця про те, чи зустрінеться він з ветеранами, щоб поговорити про акції Ні капітуляції проти відводу військ, Зеленський відповів:

«Послухай, я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь. Я тебе прийшов і сказав — зброю прибери. А ти мене починаєш переводи на акції».

Інші новини

Всі новини