Вже скоро. Honda назвала дату повного переходу на гібридні і електричні авто

Новини

7 грудня 2020, 14:21

Компанія Honda заявила, що вже з 2022 року припинить продаж авто тільки з двигунами внутрішнього згоряння. У модельному ряді бренду будуть винятково гібридні або повністю електричні моделі.

Сьогодні практично всі автовиробники поступово відмовляються від використання викопного палива і розробляють електричні моделі.

Один з них — японський бренд Honda, який анонсував дату повного переходу на гібридні і повністю електричні автомобілі.

У компанії заявили, що вже з 2022 року припинять продажі моделей тільки з двигуном внутрішнього згоряння і перейдуть на комбіновані силові установки з електромоторами.

«Модельний ряд Honda буде поєднанням повністю електричних і гібридних автомобілів. Очевидно, що якщо законодавство почне змінюватися до 2035 року або також відійде від гібридів, — ми також відмовимося від цього у наших технологіях», — розповів віце-президент Honda Motor Europe Ян Хауеллс.

Популярний хетчбек Honda Jazz вже продається в Європі тільки у гібридній версії, а нещодавно компанія представила нову повністю електричну модель — Honda e.

Ще у 1997 компанія випустила електрокар Honda EV Plus з запасом ходу до 160 км.

У 2020-му керівництво Honda також підписало угоду про скорочення автомобільних викидів CO2 з компанією Tesla.

У компанії вважають, що неможливо повністю перейти на виробництво електрокарів через їх високу вартість, тому Honda спершу буде впроваджувати гібридні моделі.

Нова повністю електрична модель Honda також повинна з’явитися у 2022 році.

Інші новини

Всі новини