«Державні ЗМІ BTV і RPN були захоплені організованими групами, які методами погроз і залякування змусили журналістів припинити свою роботу», — написав він у Twitter.
За його словами, протестувальники діють з позиції диктатури, хоча опозиція заявляє про те, що вона захищає демократію.
Міністерство зв’язку Болівії засудило захоплення державних ЗМІ.
«Ми засуджуємо погрози, залякування і психологічний вплив на ґрунті політичної ситуації проти журналістів, які повинні інформувати населення», — йдеться в повідомленні.
Раніше Ево Моралес заявив про спробу держперевороту в країні на тлі повідомлень про те, що ряд поліцейських перейшли на бік мітингувальників.
Протести в Болівії почалися в кінці жовтня після президентських виборів. Вищий виборчий суд Болівії, що виконує функції виборчої комісії, оголосив, що після підрахунку 99,9% голосів Ево Моралес перемагає в першому турі президентських виборів.
В Євросоюзі заявили про необхідність провести другий тур, щоб відновити довіру і забезпечити дотримання демократичного вибору. Із закликами провести другий тур також виступили США і країни Латинської Америки.
Моралес заявив, що за протестами стоять «незадоволені праві сили», які користуються міжнародною підтримкою.
8 листопада до протестів приєдналися поліцейські в декількох містах країни.
До теперішнього моменту жертвами зіткнень і заворушень стали щонайменше три людини, постраждали майже 400 осіб.