Тотальная газовая капитуляция в Брюсселе

31 октября 2014, 13:37
10538
Тотальная газовая капитуляция в Брюсселе  - фото

Підписавши вчорашній газовий пакет, Україна погодилась далі жити, не скорочуючи поставок газу від РФ

Украина согласилась жить дальше, не сокращая потребление газа. Фактически, это означает консервацию советской системы на нашей территории

Можна багато чого говорити про завершення переговорів щодо газу вчора у Брюсселі у форматі Україна-Росія-ЄС. Але якщо коротко: Україна програла все, що могла і не могла. Повна капітуляція перед РФ при свідках з ЄС.

Зокрема:

1. Ми визнали незрозумілий борг понад $5 млрд. Раніше називалися інші цифри. Погодилися платити до кінця року понад $3 млрд. Тепер всі, хто причетний до вчорашньої капітуляції претендують зарахувати себе до спонсорів російських воєнних операцій на сході України, зокрема вбивств українських громадян.

2. РФ дочекалась української згоди на те, щоб питання газу було «вирвано» з контексту всіх торгівельно-економічних українсько-російських відносин. Включаючи крадіжку Москвою через Сбербанк СРСР всіх українських заощаджень (а це понад $130 млрд.) в 1992-му році.

Ми визнали незрозумілий борг понад $5 млрд. Раніше називалися інші цифри

3. Ми не маємо ніяких пояснень, чому ціна для України вища за ринкову ціну на російський газ для споживачів у Європі за довгостроковими контрактами.

4. Головне, що, підписавши вчорашній газовий пакет, Україна погодилась (а ЄС не заперечує) далі жити, не скорочуючи споживання газу. Тобто, всі погодились законсервувати радянську систему на території України.

Стань автором

Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу:

nv-opinion@nv.ua

Выбор редакции

Политика

Вчера, 12:04

img
Первый демократичный президент. Соцсети благодарят Петра Порошенко за работу
Политика

Вчера, 15:13

img
Преждевременно говорить о поздравлениях. Как Россия реагирует на победу Зеленского
Политика

Вчера, 12:15

img
Ушел красиво. Как Порошенко принял поражение и чем займется после передачи власти - репортаж НВ