Сколько раз Украина вызывала на ковер посла РФ

30 января 2015, 12:10
1319
Великобритания потребовала от посла РФ ответа даже за намек на возможную угрозу. А Украина так и не выразила Зурабову протест по поводу российского вторжения 

Британія викликала в свій МЗС посла РФ за погану поведінку російських бомбардувальників.
Ні, вони нікого не бомбили і навіть не порушили повітряний простір Великобританії. Просто летіли з вимкненими транспондерами, що створювало загрозу цивільній авіації в зоні польотів.

Тобто достатньо жорсткий дипломатичний демарш вчинено за створення потенційної загрози. І про це повідомляється публічно.

Молодим українським дослідникам я готовий запропонувати невеликий гонорар за те, що вони підрахують, скільки разів посол Росії Зурабов викликався в МЗС України для висловлення протестів з приводу участі російських громадян в збройному конфлікті на території України, виявленню у великій кількості зразків озброєнь і техніки Російської Федерації на території нашої держави, порушення повітряного простору України літаками РФ, які здійснюють польоти в Крим, заходу російських суден в морські порти України в Криму, порушення російськими ЗМІ українського законодавства, порушення громадянами Росії режиму державного кордону і так далі, і так далі?

Відсутність звернень з боку України є підставою для РФ заявляти, що «доказів немає»

Тому над нами і сміються. А відсутність постійних аргументованих протестів і звернень з цього приводу і є підставою для російської дипломатії заявити, що "доказів немає", а відтак немає і проблеми.

Докази треба створювати.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал

Стань автором

Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу:

nv-opinion@nv.ua

Выбор редакции

Политика

Сегодня, 14:21

img
Путин проверяет Зеленского: заявления Данилюка - максимально кратко
Компании/Рынки

Сегодня, 09:45

img
Что с ФОПами. Даниил Гетманцев назвал шесть приоритетов налоговой политики администрации Зеленского
Политика

Сегодня, 12:33

img
Это победа! Как Рада принимала закон об украинском языке и что он изменит