Сколько раз Украина вызывала на ковер посла РФ

30 января 2015, 12:10
1319
Великобритания потребовала от посла РФ ответа даже за намек на возможную угрозу. А Украина так и не выразила Зурабову протест по поводу российского вторжения 

Британія викликала в свій МЗС посла РФ за погану поведінку російських бомбардувальників.
Ні, вони нікого не бомбили і навіть не порушили повітряний простір Великобританії. Просто летіли з вимкненими транспондерами, що створювало загрозу цивільній авіації в зоні польотів.

Тобто достатньо жорсткий дипломатичний демарш вчинено за створення потенційної загрози. І про це повідомляється публічно.

Молодим українським дослідникам я готовий запропонувати невеликий гонорар за те, що вони підрахують, скільки разів посол Росії Зурабов викликався в МЗС України для висловлення протестів з приводу участі російських громадян в збройному конфлікті на території України, виявленню у великій кількості зразків озброєнь і техніки Російської Федерації на території нашої держави, порушення повітряного простору України літаками РФ, які здійснюють польоти в Крим, заходу російських суден в морські порти України в Криму, порушення російськими ЗМІ українського законодавства, порушення громадянами Росії режиму державного кордону і так далі, і так далі?

Відсутність звернень з боку України є підставою для РФ заявляти, що «доказів немає»

Тому над нами і сміються. А відсутність постійних аргументованих протестів і звернень з цього приводу і є підставою для російської дипломатії заявити, що "доказів немає", а відтак немає і проблеми.

Докази треба створювати.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал

Стань автором

Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу:

nv-opinion@nv.ua

Выбор редакции

События

Сегодня, 08:59

img
Мыли посуду в загрязненной воде и работали без спецзащиты. История киевлянина - ликвидатора аварии на ЧАЭС
Политика

Вчера, 13:28

img
Саакашвили как тест для Зеленского. 10 главных цитат Хатии Деканоидзе из интервью НВ
IT-индустрия

Вчера, 20:47

img
Это вам не Java. Как закон об украинском языке повлияет на отечественную IT-сферу