Они строят в Украине Россию

11 января 2016, 15:13
3701
Этот материал сейчас доступен только на украинском языке
Правительство насаждает среди украинцев тотальный патернализм и зависимость от власти

Яценюк гордо сповістив з екранів: кожен третій громадянин України отримує субсидії на послуги ЖКГ. Деякі родини тепер сплачують за послуги ЖКГ навіть менше, ніж платили минулого року. Яценюк закликав громадян, щоб вони активніше оформляли субсидії й отримували пряму фінансову допомогу від держави.

Чи всі усвідомлюють небезпеку від подібних дій влади?

Замість того, щоб руйнувати монополізм олігархів, сприяти чесному підприємництву, стимулювати виробництво і створення робочих місць, коли людина/родина почувається впевнено і не залежить від подачок держави, вони, навпаки, насаджують тотальний патерналізм і тотальну залежність громадян від влади.

Замість того, щоб послаблювати податковий тиск на підприємця і працівника, рішуче зменшувати відсоток ВВП, що через державний бюджет розподіляється чиновниками, вони, навпаки, збільшують тиск на тих, хто працює і заробляє, примусово відбирають з економіки (у громадян) все більше ресурсів для дальшого перерозподілу органами державної влади.

Замість того, щоб зміцнювати економічно стійке, незалежне від держави, активне громадянське суспільство і його ядро - середній клас, вони, навпаки, нищать їх економічно.

Влада, а не зовнішній ворог, стає головною загрозою для розвитку країни

Замість того, щоб будувати державу стійкої демократії, на основі твердого добробуту і самозабезпечення працюючих громадян, вони, навпаки, будують в Україні державу, в якій кожна людина/родина і її життя залежатимуть не від результатів власної праці, а, переважно, від влади та її рішень.

Попри європейську демократичну риторику, вони в Україні будують державу, в якій суспільство тотально залежатиме від влади, аби потім невільні, залежні громадяни покірно мовчали, не піднімали голосу проти влади, а на виборах - дружно голосували за носіїв влади та їхні подачки.

Попри патріотичну риторику, вони в Україні будують Росію. Будують прискорено і абсолютно свідомо.

Ця влада не просто недієздатна, не просто неспроможна провести реформи, не просто корумпована й злодійкувата - вона небезпечна для країни стратегічно. Вона, влада, а не зовнішній ворог, стає головною загрозою для розвитку країни.

І громадяни, які обрали цю владу, а нещодавно на місцевих виборах знову віддали їй свої голоси, мають, нарешті, цю загрозу усвідомити.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут

Подкасты Радио НВ

Пропустили любимую передачу? Не дослушали интервью? Хотите переслушать эфир из архива?

Подпишитесь на подкасты Радио НВ на Soundcloud. Слушайте, переслушивайте, делитесь!

Слушать подкасты

Стань автором

Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу:

nv-opinion@nv.ua

Выбор редакции

Финансы

Сегодня, 10:30

thumb img
Как частный инвестор может купить ОВГЗ и сколько можно заработать на этих ценных бумагах
Игры

Сегодня, 13:00

thumb img
Кошмар для Sony. Google анонсировала облачный игровой сервис Stadia
LOL

Сегодня, 17:17

thumb img
Священник снял клип про аварийные дороги во Львовской области - это кавер на песню KAZKA Плакала