Они строят в Украине Россию

11 января 2016, 15:13
Этот материал сейчас доступен только на украинском языке
Правительство насаждает среди украинцев тотальный патернализм и зависимость от власти

Яценюк гордо сповістив з екранів: кожен третій громадянин України отримує субсидії на послуги ЖКГ. Деякі родини тепер сплачують за послуги ЖКГ навіть менше, ніж платили минулого року. Яценюк закликав громадян, щоб вони активніше оформляли субсидії й отримували пряму фінансову допомогу від держави.

Чи всі усвідомлюють небезпеку від подібних дій влади?

Замість того, щоб руйнувати монополізм олігархів, сприяти чесному підприємництву, стимулювати виробництво і створення робочих місць, коли людина/родина почувається впевнено і не залежить від подачок держави, вони, навпаки, насаджують тотальний патерналізм і тотальну залежність громадян від влади.

Замість того, щоб послаблювати податковий тиск на підприємця і працівника, рішуче зменшувати відсоток ВВП, що через державний бюджет розподіляється чиновниками, вони, навпаки, збільшують тиск на тих, хто працює і заробляє, примусово відбирають з економіки (у громадян) все більше ресурсів для дальшого перерозподілу органами державної влади.

Замість того, щоб зміцнювати економічно стійке, незалежне від держави, активне громадянське суспільство і його ядро - середній клас, вони, навпаки, нищать їх економічно.

Влада, а не зовнішній ворог, стає головною загрозою для розвитку країни

Замість того, щоб будувати державу стійкої демократії, на основі твердого добробуту і самозабезпечення працюючих громадян, вони, навпаки, будують в Україні державу, в якій кожна людина/родина і її життя залежатимуть не від результатів власної праці, а, переважно, від влади та її рішень.

Попри європейську демократичну риторику, вони в Україні будують державу, в якій суспільство тотально залежатиме від влади, аби потім невільні, залежні громадяни покірно мовчали, не піднімали голосу проти влади, а на виборах - дружно голосували за носіїв влади та їхні подачки.

Попри патріотичну риторику, вони в Україні будують Росію. Будують прискорено і абсолютно свідомо.

Ця влада не просто недієздатна, не просто неспроможна провести реформи, не просто корумпована й злодійкувата - вона небезпечна для країни стратегічно. Вона, влада, а не зовнішній ворог, стає головною загрозою для розвитку країни.

І громадяни, які обрали цю владу, а нещодавно на місцевих виборах знову віддали їй свої голоси, мають, нарешті, цю загрозу усвідомити.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут

Журнал НВ (№ 21)

Парламентские списки

Благодаря двум новым политсилам парламент ждет беспрецедентное в истории Украины обновление

Читать журнал

Стань автором

Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу:

nv-opinion@nv.ua

Выбор редакции

Культура

Вчера, 12:29

img
Одесский кинофестиваль объявил фильмы-участники конкурсных программ
Культура

Вчера, 20:14

img
Дань уважения ученым. Что известно об Ульяне Хомюк, раскрывшей тайну аварии в Чернобыле
Страны

Вчера, 12:05

img
Имя им легион. Рекордные протесты в Гонконге в 10 фотографиях