Кажется, не мы, а государство должно платить нам налоги

21 февраля 2015, 13:51
2938
Когда я вспоминаю, сколько и в каких направлениях работаю бесплатно и качественно, начинаю думать, что государству пора платить налоги мне

Коли я вкотре бачу, як кілька моїх сусідів лагодять асфальтову дорогу неподалік від мого дому, я починаю думати, навіщо я утримую комунальні служби.

Коли я бачу, як зусиллями правозахисників, адвокатів готується ґрунтовний документ про порушення прав людини та свобод під час Євромайдану, і надсилається до Міжнародного кримінального суду, я задаюся питанням, навіщо я утримую правоохоронну систему.

Коли я бачу, як наші спортсмени здобувають міжнародні нагороди, а потім все літо працюють запрошеними тренерами закордоном, а коли повертаються, вкладають зароблене у відкриття спортивних центрів та секцій, я міркую, навіщо я утримую чиновників від спорту.

Коли я бачу, що якісніші законодавчі акти продукують експерти громадського сектору, мені все важче дається схвально сприймати утримання уряду, парламенту тощо.

Коли я бачу, як письменники, музики, актори, режисери, художники влаштовують благодійні концерти, читання, виставки, кінопокази, я думаю, навіщо мені чиновництво від культури.

Коли я бачу роботу волонтерів, я не можу не думати про те, для чого утримувати чиновників від оборони

Коли я долучаюся до волонтерського руху та бачу роботу волонтерів, я не можу не думати про те, для чого утримувати чиновників від оборони, надзвичайних ситуацій, охорони здоров`я, транспорта.

Коли наш електрик дядько Ігор консультує весь будинок щодо того, як зберігати тепло і як на цьому економити, я замислююся над тим, навіщо нам чиновники від енергетики.

Крли я бачу, що освіту діти здобувають за допомогою репетиторів, а вища освіта може бути жахливої якості та й ніяк не впливає на соціальні ліфти, і більше переваг дає самоосвіта, мені видається зайвим утримувати чиновників від освіти.

Коли я бачу, як наші люди гарують в садах та городах, як культивуються, вирощуються рослини, овочі, фрукти і скільки за це здатна платити держава, я думаю, навіщо утримувати бюрократів аграрного сектору.

Коли я бачу, як мої колеги працюють з закордонними медіа, пишуть та перекладають статті, виступають під час конференцій, не можу не думати про доцільність утримання владних ідеологів.

Коли я думаю про суд… no comment.

А коли думаю, скільки та в яких напрямах працюю безоплатно і якісно, починаю думати, що державі час сплачувати податки мені.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал

Диалоги о бизнесе

23 мая, в Киеве, известные предприниматели Сергей Тигипко, Пётр Чернышов, Игорь Смелянский и Дмитрий Шимкив станут спикерами лекции НВ «Диалоги о бизнесе: как преуспеть в эпоху перемен».

Записаться на лекцию

Стань автором

Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу:

nv-opinion@nv.ua

Выбор редакции

Культура

Сегодня, 22:20

img
300 музыкантов, кино и маркет Всі.Свої. Leopolis Jazz Fest объявил полную программу
Саме там

Сегодня, 21:00

img
А теперь не дышите. Как украинцы из индустриальных городов борются за право на чистый воздух — репортаж НВ
Политика

Сегодня, 12:22

img
Кварталовцы и члены штаба Зеленского. Кто вошел в новую Администрацию президента