Кажется, не мы, а государство должно платить нам налоги

21 февраля 2015, 13:51
2938
Когда я вспоминаю, сколько и в каких направлениях работаю бесплатно и качественно, начинаю думать, что государству пора платить налоги мне

Коли я вкотре бачу, як кілька моїх сусідів лагодять асфальтову дорогу неподалік від мого дому, я починаю думати, навіщо я утримую комунальні служби.

Коли я бачу, як зусиллями правозахисників, адвокатів готується ґрунтовний документ про порушення прав людини та свобод під час Євромайдану, і надсилається до Міжнародного кримінального суду, я задаюся питанням, навіщо я утримую правоохоронну систему.

Коли я бачу, як наші спортсмени здобувають міжнародні нагороди, а потім все літо працюють запрошеними тренерами закордоном, а коли повертаються, вкладають зароблене у відкриття спортивних центрів та секцій, я міркую, навіщо я утримую чиновників від спорту.

Коли я бачу, що якісніші законодавчі акти продукують експерти громадського сектору, мені все важче дається схвально сприймати утримання уряду, парламенту тощо.

Коли я бачу, як письменники, музики, актори, режисери, художники влаштовують благодійні концерти, читання, виставки, кінопокази, я думаю, навіщо мені чиновництво від культури.

Коли я бачу роботу волонтерів, я не можу не думати про те, для чого утримувати чиновників від оборони

Коли я долучаюся до волонтерського руху та бачу роботу волонтерів, я не можу не думати про те, для чого утримувати чиновників від оборони, надзвичайних ситуацій, охорони здоров`я, транспорта.

Коли наш електрик дядько Ігор консультує весь будинок щодо того, як зберігати тепло і як на цьому економити, я замислююся над тим, навіщо нам чиновники від енергетики.

Крли я бачу, що освіту діти здобувають за допомогою репетиторів, а вища освіта може бути жахливої якості та й ніяк не впливає на соціальні ліфти, і більше переваг дає самоосвіта, мені видається зайвим утримувати чиновників від освіти.

Коли я бачу, як наші люди гарують в садах та городах, як культивуються, вирощуються рослини, овочі, фрукти і скільки за це здатна платити держава, я думаю, навіщо утримувати бюрократів аграрного сектору.

Коли я бачу, як мої колеги працюють з закордонними медіа, пишуть та перекладають статті, виступають під час конференцій, не можу не думати про доцільність утримання владних ідеологів.

Коли я думаю про суд… no comment.

А коли думаю, скільки та в яких напрямах працюю безоплатно і якісно, починаю думати, що державі час сплачувати податки мені.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал

Читайте новый номер журнала НВ

Подписывайтесь на журнал НВ и читайте свежий номер прямо сейчас. Все подписчики также получают доступ к архивным выпускам журнала. Стоимость подписки на три месяца всего 59 гривен.

Подписаться и читать журнал

Стань автором

Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу:

nv-opinion@nv.ua

Выбор редакции

Страны

Сегодня, 17:23

img
Корпус глупцов. История проекта 100.000 - американской программы по призыву в армию людей с низким IQ